SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki odblok??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5858

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
nie

jestes kolejnym przyglupim malolatemn i rzycze ci jak najgorzej

Zmieniony przez - Ksiedzu w dniu 2006-10-23 19:43:52

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 506
a ty kim jesteś, koksujesz sobie coś tam i myslisz że jesteś wielki, myślisz, że Arnold i inni zaczeli wbijać jak mieli 30 lat?? <hahaha>, ja chce zostać kulturystą, za kilka lat jak bedziesz kupował sobie białeczko, zobaczysz mnie na nim bo każdy bdzie chciał mnie mieć na reklamie, bo bede największy, mam taki cel i taki bede, mam przykłądy odemnie z siłki, właściciel siłki zaczął bić w wieku 14 lat i am teraz 50 lat i jakos żyje, i zdobywała medale w kultturystyce, i jest zdrów


napisze mi ktoś co i jak mam brać w miarę zdrową, i tak to wezme nie ważne jak mnie zbesztacie, więc pomózcie zrobić to jak najlepiej

100 tab. metki - 40zł, 10 amp. omki - 70zł, zazdrosne spojrzenia kolegów z gimnazjum - bezcenne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Nie pomożemy Ci s******lić sobie zdrowia.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 506
oo sami to roboicie ;/ a innym zabraniacie gdyby napisał lat 25 napisalibyście, (uznajcie szczerość) zmienie login i tak sie dowiem niechce mi się zakładać nowego maila itp.

100 tab. metki - 40zł, 10 amp. omki - 70zł, zazdrosne spojrzenia kolegów z gimnazjum - bezcenne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Daj swoje foto i pokaż wszystkim że masz predyspozycję na kulturystę.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 506
już się robi szefie :)

100 tab. metki - 40zł, 10 amp. omki - 70zł, zazdrosne spojrzenia kolegów z gimnazjum - bezcenne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
To prawda, że cykl jest hardcore'owy. I prawda, że chłopak młody i zdrowie sobie rujnuje, ale ma trochę racji - jeśli ktoś myśli o scenie to niestety start w koksie w wieku >20 lat, jak to się zwykle poleca to duuuużo za późno. Prześledźcie kariery kulturystów - chociażby w Polsce. Zaczynali często od debiutów, którą są dla osób do 18 roku życia, jeśli dobrze pamiętam. Aby się na nie załapać trzeba spokojnie już ze 3 lata machać żelazem i mieć parę cykli za sobą. No chyba, że ktoś wierzy, że to na sucho i genetyka...
Niemniej moim zdaniem kolego-gimnazjalisto szanse na reklamy z Twoim udziałem nie są warte utraty zdrowia, bo to pierwsze jest bardzo wątpliwe, a to drugie - pewne. Zauważ, że żaden kulturysta w historii Polski (tej od 960 roku i Mieszka I) nie został zawodowcem, nie zrobił kariery filmowej/reklamowej, nie dorobił się milionów. Każdy z nas ma się za wyjątkowego i wierzy, że to właśnie jemu się uda, a skutki uboczne go nie dotyczą. Tak myśleli też koledzy (także z forum SFD), których pamięć uczcimy w tym roku po raz pierwszy podczas zaduszek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 506


aktualne

jedno wystarczy czy mam szukać innych?? ;/

100 tab. metki - 40zł, 10 amp. omki - 70zł, zazdrosne spojrzenia kolegów z gimnazjum - bezcenne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19745
wiad ładnie powiedziane.
ale i tak zrobi jak chce...
jak sam patrzysz na 2 poprzednie cykle to nie wydaje ci się, że lepiej trochę spokojniej?

edit: nie widziałem zdjęcia jak to serio ty to: o_O
wypas

Zmieniony przez - dobrybajer w dniu 2006-10-23 21:05:20

"...znasz nas przecież, my chcemy żeby było lepiej..."

~~faith~~

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zalewka na zime- omo+meta

Następny temat

NANDRONPHENYLOPROPIONAT--- pomóżcie!!

WHEY premium