SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki antykatabolik ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4231

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 981 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7373
witam powoli sie przymiezam do cyklu na redukcjo mase czyli pas w dol klata w gore hhehe :) diete na bilansie rownym zero + areoby

chcem zakupic duza puche cp + piroginian kreatyny z olimpu czy jak to tam sie pisze

spalacz thytoterm , bialeczko ostrowia no i zastanawiam sie nad antykatabolikiem

nie wiem co wybrac , hmb , glute , bcaa ,aminokwasy , heh jako iz funduszy nie bede mial zbyt wielkich bynajmiej na chwile obecna tak mi sie zdaje musze zadowolic sie jendym produktem i to wmiare dobrym jak i niedrogim

wiec co byscie mi radzili w takim wypadku wciagnac ??

pozdro

Zmieniony przez - carbon2222 w dniu 2007-03-15 21:19:16

lepiej byc duzym idiota niz malym ale ciota

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1345 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24658
bierz bcaa

"Życie jest za krótkie zeby być małym by Andreas Munzer"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 981 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7373
nom ale w ostrowi sa przecie amino rozgalezione no nie , i moglbym pic przed treinngiem jako antykatabolik

lepiej byc duzym idiota niz malym ale ciota

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1345 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24658
bcaa przed treningiem a ostrowia do uzupełnienia diety

"Życie jest za krótkie zeby być małym by Andreas Munzer"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Szkoda pieniędzy na aminokwasy, zwłaszcza że budżet ograniczony. Białko spełni zadanie tak samo a znacznie taniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45993
glutamina/BCAA

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
wiem, że nie o to pytasz, ale zrobić masę w jednym miejscu i redukować przy tym drugie to nie lada wyczyn, nawet bym powiedział -> praktycznie niemożliwy, gdyż prces wzrostu i redukcji są sobie przeciwstawne między innymi z powodu aktywnosci hormonów które są niezbędne by te procesy zajsc mogły. nigdy nie zachodzą w tym samym czasie. przeskoczyć bilogię jest bardzo trudno i im mnijeszy masz bf tym trudniej bedzie o jakies widoczne efekty.


co do antykatabolika, to cp i thyro -> to już dobre antykataboliki, zadbaj o to by dieta była zapięta na ostatni guzik, bo to sprawa kluczowa. jesli masz szmal i wierzysz w antykataboliki -> weź bcaa i glutaminę najlepiej w wersji faceliftingowej czyli NAG. ja tam jako antykataboliku używam porcji białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 981 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7373
wiem ze trudno :) a nawet bardzo bardzo :)
ale test saiba mnie zmotywował :D i nie bede gorszy albo bynajmiej sie postaram i to mocno


macie po soku

Zmieniony przez - carbon2222 w dniu 2007-03-16 10:10:35

lepiej byc duzym idiota niz malym ale ciota

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
a saib robił redukcjo-mase???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4054
Tauryna z OLIMPA- tania i dosyć dobra.
Pozdro

------|2xCP|-|KnOcKoUt|-|Olimp kreatyna Mega Caps 300|-|1kg dextrozy Treca|-|Vitalmax 200g|-|L-glutamine Olimp 150kaps.|-|dibencozide magnum 100 kaps.|------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 981 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7373
redukcje :) waga spadla mu z kg chyba z kg ale obwody poszly w gore
czyli cos takiego co mam zamiar zrobic korwa gadam jak kononowicz hehe

https://www.sfd.pl/Cyber-TEST:_Thermal_Pro_Evolution_+_KO_i_Nitro2_by_saib___-_PODSUMOWANIE_str._88!-t298736.html

https://www.sfd.pl/Cyber-TEST:_Thermal_Pro_Evolution_+_KO_i_Nitro2_by_saib___-_PODSUMOWANIE_str._88!-t298736-s131.html


chodzi mi o ten test

tylko nie wiem dlaczego podsumownia nie widze na 88 stronie :/ :/

ale z tego

Zmieniony przez - carbon2222 w dniu 2007-03-16 13:06:23

lepiej byc duzym idiota niz malym ale ciota

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co na spadki ?

Następny temat

Cykl na creatine mega caps

WHEY premium