SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaka przybliżona waga na wzrost

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2755
A co sądzicie o wadze 77 kg na 193 cm wzrostu w wieku 17 lat? Dodam że trenuje muay thai/boks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
jak dla mnie na 190 to troche malo te 77 kg lepiej by było tak z 80-85 kg ale nie wiem jak wolisz ja myśle żeby dobić tak do 75-80 kg i utrzymać to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 197 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 733
ja trenuje boks waze ok 67-68kg przy wzroscie 175cm i od dluzszego czsu staram sie odzywiac tak oby schudnac (nie drastycznie)

jestem zdania ze zawodnik powinien miec wage ponizej tego ksiazkowego wzoru
spojzmy na dobrych zawodnikow np łukasz maszczyk > 48kg lub wielu innych
ALE TO TYLKO MOJA OPINIA NIE WIEM CZY MNIE KTOS POPRZE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4413
Ja ważę 67 przy 174cm wzrostu.
Chyba jest dobrze?

"W granicach państwa w jakim przyszło nam żyć;
ludzie żyją żeby pić i piją żeby żyć".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
mardii
Widzisz, ja znam z kolei mase odwrotnych przykladow.
Popatrz na seniorow w muay thai.

Zreszta do podobnych wnioskow mozna dojsc ogladajac K1 czy K1 MAX. Czasem zdazy sie jakis fenomen typu Kaoklai, ktory znokautuje kilku dobrych zawodnikow, ale:
a.) Zazwyczaj passa sie szybko konczy
b.) Sa to zawodnicy, ktorzy poza warunkami fizycznymi dominuja innymi cechami (jak np kondycja, szybkosc, etc.)

Z drugiej strony ciekawych przykladow moznaby poszukac w K1 MAX- zarowno Zambidis (kolo 1,60 bodajze) jak i Kohi Yurimaki (ok 185cm) nie zwojowali nic wielkiego (pomimo, ze musza byc swietnymi fighterami, zeby dojsc do TAKIEGO poziomu. Kto wygrywa? Zawodnicy po 170-175cm, czyli o adekwatnej wadze do wzrostu.

Podobny przyklad zaobserowalem w gali K1 MAX w Warszawie- najwyzsi zawodnicy byli chucherkami (jakze silnymi, ale jednak chucherkami!) i w finalowej walce zobaczylismy dobrze zbudowane, fajterskie sylwetki.

Przykladow moznaby oczywiscie mnozyc wiecej...

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 197 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 733
moze masz racje, ja wyrazilem tylkoswoja opinie
Bob Sap to tez przyklad- żarcik
zawsze myslalem ze zawodnicy staraja sie walczyc w najciezszych kategoriach poniewaz tam jest najlepsza kasa
fakt ze dobry zawodnik musi miec zdrowa sylwetke!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
W wagach lekkich 5 kg to duza rozncia. W ciezkiej 10-20 kg nie robi juz takiej roznicy.
1

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 197 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 733
Kask- czytalem sporo twoich wypowiedzi, uwazam Cie za fachowca
co sadzisz o wadze? powinna byc naturalna? moze non stop na redukcji? ile proponujesz na 175cm przy zawartosci tłuszczu ok 10-13% ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Nie jestem dietetykiem ale zawartosc tluszczu nie jest w SW decydujacym czynnikiem. Jak dla mnie ok. Tak waga ciala powinna byc naturalna.
Zawodnicy redukuja wage przed startami jesli musza wiec raczej mozemy tu mowic o cyklach przygotowawczych a nie non stop na redukcji. Choc warto kontrolowac posilki.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
Witam serdecznie, mam pytanie: mianowicie, mam 16 lat i 174cm wzrostu. Moja waga to ok 65- 70 kg gora. CZy jest to prawidłowa waga do mojego wieku i wzrostu?? Z Gory dziekuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kurs Agenta Ochrony-Gdzie i w jakim czasie można zrobić??

Następny temat

zapasy Konin

WHEY premium