SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaka kreatyna na redukcje

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 746 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7980
jak w temacie panowie otorz wchodze na reduckje i aby zabezopieczyc troszke miesnie chce zarzucic krete mysle o cm 3 z treca reszta supli to: bialko dzien noc bulk zmast posilku bcca actwlab witargo witaminy spalcz tez nie wiem jaki stack przed treningowy poniewaz ciezko pracuje aby miec jeszce troszke silyz gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
ja na mono jade i tez jest ok, zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14425
Venom + messo = miazga z doświadczenia też górnik

Zmieniony przez - Jajek125 w dniu 2011-12-09 18:00:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
ja bym wybrał cm3 treca... a jeśli masz już doświadczenie z przedtreningówkami to - S.A.W. jak nie - nitro II będzie dobre ;)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1194 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12790
Nitro II to lekka lipa
bierz cm3 trec-a + moim zdaniem Shotgun (S.A.W nie jadłem wiec jak chcesz to j/w weź)
Pozdrawiam

Pomogłem ? - SoG będzie mile widziany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 746 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7980
tzn wszytkie przedtreningowki typu niotro itd slabo czuje jak jzu bedzie cos z geraminium mam pare p[rochyu jeszce jack3d wsumie zobacze czy bedzie stack przed trenbingowy czy tylko jakis spalcz prosilbym tez o rade jaki zaznaczam ze tylko te w miare mocne wchodza w gre bo np kiedys bralem tse itd i szedlem spac nic nie dzialaj na mnie jedynie co dobrze wspominam to z vpx byl git teraz mysle moze thyroburn lipoburn cos w tym stylu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
daj ankiete, zobaczymy co mozna polecic:
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 746 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7980
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała bf kolo 20-25% endomorfik
2) wiek 24
3) waga/wzrost 87 183
4) staż treningowy teraz byla pol roczna przerwa spowodowana problemami z plecami
5) cel cyklu najpierw redcukja potem budowanie masy miesniowej
6) stosowane już wcześniej suplementy bylo kilka wsumie zawsze to samo raczej bialko bcca witargo witaminy z stackow to roznie cytonel;a itd nigdy nie zrobilem pelnego cyklu na stackach
7) stosowane wcześniej spalacze tez bylo kilka ultra red hardore dobrze wspominam xendraline mitrotropin obecnie burn i shape bylo kiedys dawko temu tse itd
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od nie pamietam wsumie
9) ilość dni wolnych od kreatyny oj 6 miesiecy na bank
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) mysle ta 2,5 wegli3-4 reszta tluszcza kolo 0,5-1 gr zapotrzebowanie roznie ciezko pracuje mysle ze kolo 3500 czyli na reduckej kolo 3000 mysle
11)przewidziane finanse na cykl bez ograniczen ale wole podstawe
12) uwagi i sugestie wszytki za pomoc po sogu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 746 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7980
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co po cyklu kreatynowym

Następny temat

Który zestaw lepszy

WHEY premium