SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak zalatwic clomid od lekarza?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3581
No hej...Bylem dzisiaj w aptece z poprawnie wypisaną receptą...Nie wspomne ze pomógl mi w tym BadMad.Dostalem bez problemu Clostilbegyt,ELtroxin(Cytomel,T3)i to wszystko za smieszną sume pieniedzy(porownujac do ceny czarnorynkowej)Z CLenem jest problem bo to idzie na specjalne zamowienie co znaczy ze zabierają recepte do hurtowni i sprowadzają go...Tak wiec panowie do dziela..
BadMad dziekuje za pomoc!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Master wiem jak sie buduje mase. Ćwicze już jakiś rok, początkowo była to dieta i dobry trening na mase, później przyszła kretka i inne suple, dopiero zaczołem brać mete i teścia to nie mów mi jak budowac mase bo teraz wyglądam o niebo lepiej niż przed treningiem ogólnym. Profilu nie odnowiłem przed kretką, a uzupełnie po cylku. Zobaczymy jakie są efekty bo chce wiedzieć ile urosłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 306 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3992
z tego co pamietam z lekcji genetyki, to spermatogeneza u faceta to cykl 24/7....nie wiem sad tys wziol ze trwa tylko 90 dni hehehe:P

"a to wszystko ci dam, tylko padnij i złóż mi pokłon"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
Wary za koksy jest sens sie chwytac jak zrobisz naprawde porzadna mase na sucho + suple...
Minimum kilka lat porzadnych treningow, suplementacji i duzo miecha na ciele- w twoim przypadku tak raczej nie jest, przy takim wzroscie 76 kg.- tragedia...
Mowisz ze rok cwiczysz- w sam raz po roku mozna wziasc pierwszy cykl KREATYNY a nie mety z tesciem.
Poza tym- duza wiekszosc tego towaru przelatuje przez ciebie bez zadnego efektu- rok treningu nie wystarczy na porzadne rozwinie receptorow androgennych (jezeli wiesz co to jest), a juz patrzac na twoje wymiary (lapa 32... w sam raz bedzie tyle mial moj kolega 170cm ktory nic nie cwiczy...) kolejna tragedia.
Polecam lekture tego https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=48194
przeczytaj i przemysl sprawe zanim spobie spierd.olisz zdrowie i wszystkie ewentualne nastepne cykle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 394 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9029
Casus, to samo napisalem Wary`emu. Podstawe masy sie buduje na sucho bez koksow. Potem mozna cos zapodac. Ale liczy sie wiek (powyzej 20), staz treningowy (ze 3 lata), i masa jako taka (ze 40 w lapie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Qrwa waszym zdaniem koleś, który bierze koksy musi mieć min. 20 lat i qrwa z 40 w łapie ?? Popatrz na realia człowieku, a zobaczysz że 90% osób biorących obojetnie jaki doping ma około 33 - 35 w łapie. Trudno z 28 w rok zrobić 40 na sucho. A wogule to ***ie mnie to co wy myślicie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 394 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9029
No wlasnie 90 % koksuje od poczatku i to jest bezsensowne. Zreszta rob jak chcesz,**** mnie to obchodzi. Ja chcialem ci tylko wytlumaczyc, ze nic ci z tego nie wyjdzie, ale widac jestes niekumaty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wyjdzie czy nie wyjdzie to sie okarze po cyklu . PO cyklu uzupełnie profil i zobaczymy czy coś przyszło czy nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
tussipect jest na recepte ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
Dobra już wiem .TO nie jest na recepte.
Wie ktoś może ile jest czystej efedryny w 100 gramach syropu i w 1 tabletce ?
Skład mam ,ale to jakaś chloro-efedryna (blebleble)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metka+metylstec+tesc

Następny temat

help me....

WHEY premium