SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak zakończyć cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 851
Lecialem 5 tyg master + prop co drugi dzień. Po badaniach okazuje się jak chłopaki tutaj sugerują ze master to wyj**ka. Troche czuje sutki ale nie wyczuwam zmian guzki itp. Nie mam lepszego dojścia do saa wiec zdecydowałem, że chciałbym zakończyć ten cykl i wziąć odblok. Wlejam jeszcze raz foto z badań i proszę o pomoc z góry dzięki

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 851
2 foto

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
i jaki sens kończyć cykl jak test działa??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 851
Wiem ale pisałem że nie mam dostępu do exe tylko do anastrozol i temat ucichl po prostu nie wiem co robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Moze byc ari zamiast exe

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 851
Jak to brać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Skąd stwierdzenie, że master fake? Kto Ci tak powiedział?
Chcesz schodzić już teraz, od razu czy np za tydzień?

Określ się dokładnie proszę.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Master lipa na 99% przy takiej ilosci testa estro bylo by nisko a tutaj mastera nie ma na pewno.
Kolezka przy propie 150 mg 3 razy week i 300 mastera week mial estro w dolnej granicy
Kila osob tutaj przy 500-750 testa i 400 mastera mialo estro prawie zerowe
Ten jego wynik swiadczy o tym ze bije cos innego badanie prl by dalo jakis obraz czy jakies nandro czy tez testa lub placebo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 851
Chciałbym zakończyć tak żeby było najlepiej może być za tydzień albo dwa. Proszę powiedzieć czy brać i jak ten anastrozol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Prosze wypelnic ankiete dzialu !!!!

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bold odblok

Następny temat

cypio master odblok

WHEY premium