SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak się ujędrnić

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
Podobno kobieta powinna zjadac okolo 1g tluszczu na 1 kg ciala; ty jesz 16g czyli powinnas jesc 3.5X wiecej Nie wspominam juz o kalorycznosci jak u anorektyczki....
warzyw nie wpisujemy do rozpisku. Zjadlas w ciagu dnia tylko kawalek pomidora i 200 g warzyw na patelnie? naprawde nic wiecej? My zjadamy 750 g warzyw minimum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
Widzę już ten sam błąd, który ja też popełniałam....posiłek nie może się składać z samych owoców....i masz zdecydowanie za mało kalorii, a resztę na pewno poprawią bardziej doświadczeni na tym forum.

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
Agnese, kazdy prawie to robil na poczatku taki juz nawyk zakodowany - chcesz przekaske, wez jablko tez sie tu tego oduczylam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1413
o! widzę, że z Ciebie taki sam żarłok jak ze mnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 555
Ale wiecie, że ja tego nie robię celowo? Jakoś tak się składało, że tyle jadłam i o... :/

Talk is cheap.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
to czesty blad, wazne to zmienic jedzenie i zaczac cwiczyc a sie pouklada

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
Ja to rozumiem, ale imho najwazniejsze przestawic sobie w glowie. Kazda z nas byla latami wrecz indoktruynowana, ze tluszcz be i trza jesc otreby podlane chudym mlekiem, bo inaczej bedziemy hipopotamy
Tu trzeba sie przestawic i zaczac tak jesc jak pewnie jadly nasze babcie, jak nie prababcie, czyli np zrobic sobie pomidora/ogorka ze smietana czy oliwa zamiast odtluszczonego jogurtu i juz bedzie wiecej tluszczu/kalorii Nie jesc tylko chuda rybe ale np zeberka czy karkowke I wtedy mozna pomyslec o budowaniu jakiegos ciala
jak popatrzycie na dzienniki np Saidy czy Rudej to one jedza z 2000 kcal a nie 800 kcal i nie utuczyly sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 555
Tak na szybko, dziwne to zdjęcie, ale jest :)

Talk is cheap.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziwne zdjęcie, bo usiłujesz pozować, a tego nie potrafisz, zaburzasz jedynie proporcje sylwetki

Zrób jeszcze porządną fotę bokiem w POZYCJI NEUTRALNEJ. Tylko tak będziemy potrafiły ocenić proporcje i wybadać ewentualną wadę postawy.

Jedząc tak jak jesz... Niedługo przemienisz się w rozmiękłego żaelka haribo Wpisz w dziennik jeszcze raz to samo, ale bez warzyw - to będzie faktyczna kaloryczność i rozkład BWT, ktory jesz. Kaloryczność porównywalna z 3 miesięcznym niemowlęciem, ale jakość niewymiernie gorsza, bo u takiego dzieciaczka proporcje makro- i mikroskładników dokładnie pokrywają jego potrzeby. U Ciebie - brakuje wszystkiego.

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-11-18 12:00:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 555
Ta micha jest sprzed 3miescy, której rezultatem był

Talk is cheap.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duża redukcja, odliczanie od 100kg w dół, 6miesiecy str.39

Następny temat

Suple dla kobiety

WHEY premium