SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak długo na cyklu?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1270
Witam. Obecnie jestem na cyklu therapy shock + storm (6 tydzień), siła i masa idąz treningu na trening. Moje pytanie brzmi jak długo może trwać ten cykl. Dodam że miałem przerwę od ostatniego cyklu 8 miesięcy a następny będzie też nie wcześniej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
j/w
3g to juz sporo, jako naturalny kulturysta, 2g ze zrodel zwierzecych to jest wystarczajaca ilosc do rozbudowy masy miesniowej.
wiecej nie znaczy lepiej.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 572 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28013
2 tygodnie jeszcze pociągnij.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
max 8 tygodni moze trwac cykl,czyli jak wyzej jeszcze 2 tygodnie bierz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 76
Nie trzymałbym się tych 8 tyg jakoś sztywnie, jeżeli będziesz czuł ,że nadal jest progres a kretka się na dobre rozkręciła to poleciałbym dłużej nawet do 10 tyg, nie ma co przerywać.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1270
Właśnie też tak myślałem żeby to pociągnąć 9-10 tygodni bo postępy z tygodnia na tydzień są większe.. Tylko obawiam się czy taki długi cykl nie szkodzi na nerki..... A nie chcę sobie zniszczyć zdrowia..... Może się ktoś wypowiedzieć na ten temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 76
Jeżeli nerki masz zdrowe to nie martwiłbym się o to. Ile wcinasz białka na kg? bo dieta głównie ma wpływ na nery.
Robiłeś jakieś badania niedawno na mocznik,kreatyninę?
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
ciągnij cykl tak długo jak efekty bedą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
Pij duzo wody i nic ci nie bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1270
3g na kg masy ciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
to juz dosc duzo,ale nic nie powinno sie dziac
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 76
Za jakiś czas po odstawieniu krety możesz sobie zrobić badania moczu i krwi(jeżeli chcesz zobaczyć jak tam wydolność nerek to sprawdź jak tam mocznik i kreatynina).Będziesz miał 100% pewności czy taka ilość białka nie zaszkodzi.I słuszna uwaga sporo pij;)
Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siła Masa jakie odzywki

Następny temat

Rozkimna dla specjalisty.

WHEY premium