SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jajko

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 17766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4660
Rocky był twardy a my miętkie jesteśmy


"wanna fight, wanna fight" paranienormalni -rocky u lekarza polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam Pytanie do ciebie Verona codziennie rano jem na sniadanie po 2 jaja ugotowane na twardo(czasem 3) czy moglbys powidziec ile czlowiek powinien jesc jaj srednio na tydzien i czy dobrze, ze jem tyle tego na dzien. Moj ojciec ciagle mi mowi ze od jaj bede mial skleroze i zawieraja bardzo duzo cholesterolu,a molo bialka. Napisales, ze jaja zawieraja duzo aminokwasow, witamin, bialka i minerałow,czy moglbys mi napisac ile jedno kurze jajko zawiera gram bialka i procentowego zapotrzebowania tych poszczegolnych skladnikow na dzien dla czlowieka,(cholesterol juz wiem) i czy ulega to zmianie po ugotowaniu ich na twardo?
Ps dzieki za opublikowales ten temat, ja sam uwazam, ze jaja sa bardzo odzywcze oraz zdrowe i nie zamierzam przestac sie nimi faszerowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4660
To ja Ci powiem tak: ściągnij darmowy plik excela darkthorna, w którym masz masę produktów i rozpisane ilości wszystkich składników.
Jedynie powiem Ci, ze możesz przyjąć na każde 10gr jajka 1gr białka jajko duże L (na opakowaniu masz napisane jak kupujesz) ma ok 60g więc 6g białka.

Jeśli chodzi o gotowanie to nie zmniejsza ono ilości białka tylko ilość białka, które zostanie wchłonięte. Więcej białka wchłoniemy gotując je aniżeli pijąc surowe, poza tym od gotowanego nie nabawisz się salmonelli

To tyle ode mnie

Zmieniony przez - Xerq w dniu 2007-12-26 16:10:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 220 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3008
witam, slyszalem cos o bez plodnnosci, jak sie je duzo jaj. czy to prawda?
jak bym jadl sobie ze 3 jajeczka dzienie na snaidanko;]
to chyba mi nie zaszkodzilo?jezeli mam diete na mase.
czekam na odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1576
czytaj cały temat a nie zadajesz zbędne pytania..pisali że jest to MIT lat 80 także spokojnie możesz szamać jąderka:D

...Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją wcale...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko - Jaki czas brać ?

Następny temat

Pomocy!

WHEY premium