SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

injekcje domiejscowe

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
podkleje sie pod methandienonem ale tylko ze zrodel czytanych,nie wiem jak sie to przeklada na rzeczywistosc, dochodzi do tego czeste wbijanie bo dwa razy dziennie, nie spotkalem sie osobiscie zeby ktos to praktykowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
aga dziala domijscowo gadalem z kulturysta i mi to mowil ze tak stosuja moze mnie wkrecal ale ja tez bilem i akurat te partie mi najlepiej wy***alo
moze sobie sam u***alem i je ciezej trenowalem

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
No i znowu zdania są podzielone
dzięki wszystkim za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3766 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23755
b-50 dało by rade age igełką 6 walic? bo biłeś to więc pytam......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
dalo by rade ja walilem 0,6 ale potem przeszlem na 0,7 z
0,6 jest duzo zabawy bo przytyka ale dobrze jest zrobic tak
najpierw wstrzasasz ampe z 30s wkladasz do cieplej wody na 2 min potem wstrzasaszi nabierasz a zeby miec pewnosc ze nie przytka jeszcze raz wpuszczasz do ampy i nabierasz i potem wstrzasasz w strzykawce przed samym biciem jak przytka to odciagaj tloczek nei wyjmuj igly chyba z ja dobrze przytka
co to kazdy na age przechodzi sami zboczency
pozdro z uk

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3766 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23755
aa zboczency poprostu nic na rynku ciekawego niema a ze aga jest taka tajemnicza to kusi ale tyle kombinacji z tym ze hoho no a cena jaka jest srednia? 25-30zl za 5amp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
30-40zl ale dile nie bardzo to zalatwiaja bo malo tego schodzi wiec mozesz miec problemy to dostac ja mam naszczescie zapasy

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3766 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23755
nie no ja narazie i takbym tego nie wbijal mam co innego w planach

ok thx za info pozdro

btw te metody inj sam wymysliles do agi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
no metoda prob i bledow--> doszlem do perfekcji

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z dzialaniem miejscowym zawiesin wodnych znowu ktos jakis mit wypuscil.
zawiesiny wodne daja takia ze tak powiem opochlizne poinjekcyjna. probowalem na winstrolu zeby sprawdzic i bilem w jedna noge. wydawala sie faktycznie jakby bardziej spuchnieta ale inj e2d wiec stad to sie brao. pare dni po przerwaniu pomiar obu nog byl proporcjonialnie zmieniony. wiec chooj prawda z dzialaniem miejscowym. chcecie dzialanie miejscowe to bijcie synthol to injekcja miejscowa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak brać proviron??

Następny temat

potrzebna opinia

WHEY premium