SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

iniekcja.bark boli

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 187
dzis kumpel zrobil mi 1 szota jakiego mialem w zyciu. bark boli teraz po 5 godzinach caly czas.szot propu. jakie moga byc powody tego?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1130
nom kilka osób mi pwoiedziala ze troszke policzki ma mjak chomik a ja na to mówie ze gromadze zapasy bo zima dluga jessst :PPPP
P.s
a zdziwie cie dzisiaj bylem robic badania mam poziom bf = 20 % i mam schudnac tylko 2 kg :]
a srednicy twarrzy nei ebdzie za duzej dalej i kg do przodu bo nie podbije dawek tylko utrwalam to co zrobilem ;] doszlo bialko aminokwasy i zacisnelem pasa przy diecie i zwiekszone spozycie bialek za tym idzie :)
Zmieniony przez - Kamil69 w dniu 2009-11-12 22:29:24

Zmieniony przez - Kamil69 w dniu 2009-11-12 22:30:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
np. taki że ,,nie masz barku " grypsem SFD

może też być zle zrobiona injekcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 187
bol taki jakbym np MUKE dostal;p jak napinam. doskwiera mi on. nie zrobie treningu barkow przez tojesli nie przejdzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
pierwszy RA'shot'Z zawsze boli
spytaj się pierwszej lepszej laski )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
a potem to przyjemność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 187
hahaa dobre porownanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 199 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4180
Ktos kiedys powiedzial "jak boli to znaczy, ze rosnie". Takze nie jest chyba zle ;D
1

Co nie zabije to podwójnie wzmocni mnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174
ból to norma.

P.S. bark to nie najwygodniejsze miejsce wybrałes jak na 1 szot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 391 Wiek 69 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5534
od 3 tyg dupe mi bol rozrywa a przede mna jeszcze 9 przyzwyczaisz sie i wal w dupsko,bark dobry do prolo.

Nadmiar odpoczynku nigdy nie doprowadził nikogo do śmierci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174
a to pierwszy raz słysze zeby bark do prolo dobry był a do propa juz zły

Możesz podac jakieś argumenty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Calvin większość propków to ug a prolo to apteka,po aptece raczej nie powinno być bólu po szocie.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winko Razak

Następny temat

cidoteston 250mg problem z ulozeniem odbloku

WHEY premium