SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

impreza

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
Nie byłem pewien do którego działu to dać, ale ma to coś wspólnego z odżywianiem. jutro idę na całonocną impezkę. Pewnie sobie nieźle popiję(a nawet na pewno). Wiem, że to nie wpływa korzystnie na masę mięśniową, ale jak mam się do tego przygotować, aby moje mięśnie tego nie odczuły?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
I po imprezie. Przed zjadłem dużo, w trakcie też trochę jadłem, ale jak wróciłem do domu, to próbowałem coś zjeść, ale nie dałem rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
Jest na to rada. Nie pij

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
Ale mi to odpowiedź. ja rzadko chodzę na imprezy, więc na tej chciałbym się naprawdę dobrze bawić. Chodzi mi o to, co mam zjeść przed tą zabawą(bo w czasie to pewnie tylko czipsy, paluszki itp. będę jadł).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12676
Zgadzam się z juniorem,ale jak znam życie,to i tak sie skusisz .Jezeli masz juz pic,to pij piwo, w zadnym wypadku wódki,to syf!Nastepnego dnia,ktory zapewne jak to po imprezie niebedie przyjemny wypij duzo wody i strzel sobie witamine C,lepiej nie idz teog dnia na silownie,bo to nie ma sensu.Zregeneruj sie i nastepnego dnia mozesz wracac do treningów.
Ja osobiscie bym nie pil, tylko "zagrał w zielone",ale nikogo nie namawiam

"Marzy mi się czarny Lincoln, lecz jak go wyrwać wilkom
Rozumiem więc czemu czasem chłopaki biorą WINSTROL"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 699 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19721
wódka zdecydowanie odpada!!! jak już to pij piwa albo "graj w zielone" bo ja jak się nawaliłem kilka razy wódą pożądnie to rano nawet wody nie mogłem przyjąć a jak wziąłem parę gżdyli wody to za 5minut ją wyrzygałem nosem, no ale ty nie musisz robić takich hardcorów i tyle pić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1307 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6682
Przed impreza wypij cos co przyspieszy metabolizm (np: miete, kropelki mietowe) organizm szybciej sie oczysci z toxyn, to naprawde pomaga! nie dosc ze mozesz wypic wiecej to jeszcze kolejnego dnia kac jest mniejszy o ile jest....

NIE PIJ NA PUSTY brzuch! przed impreza najedz sie dobrze.

Na imprezie nie sporzywaj chipsow, paluszkow, orzeszkow i zadnego "imprezowego" papu ;) jesli juz to kanapki.

O ile dobrze pamietam 100g chipsow zawiera tyle kalori co 8 piw... czy jakos tak :P w kazdym razie BIR-CEPS (miesien piwny) rosnie nie jak ogolnie sie uwaza od piwa... tylko od zagryzek....

Na imprezie nie pij vody ani wina... najlepiej nie pij tez piwa...
Najlepszym wyjsciem jest "granie w zielone" po tym forma wogole nie spada... czujesz sie swietnie nastepnego dnia :) no i na imprezie jestes "cool" ;) (hehehe)

Przed pujsciem spac najlepiej beltnij sobie...
Wypij tyle miety ile zdolaz...
Naszprycuj sie witamina C (np: zjedz cytryne)
Witamina C naturalna jest o wile lepsza od sztucznej poniewasz utrzymuje sie w organizmie czlowieka przez dlugi czas a nie do pierwzego "siku" jak jest w przypadku sztucznej witaminki C.

Nastepnego dnia:
Leb pod lodowata wode...
Beltnij sobie ;)
Alkazercer
Witaminka C
i duzo plynow....

do 13-14 godziny powinno byc juz cacy...

Konstytucja Rp art. 5 ust. 1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
Dzięki za odpowiedzi, ale o kaca się nie boję, tylko chodzi mi o to, żebym jakihś spadków masy nie miał. A co do picia piwa, to obawiam się, że go tam nie będzie. Będą do wyboru czysta i tanie wina. Co mam wybrać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12676
No to anarki111 kiedy ta impreza

Zmieniony przez - protein w dniu 2004-09-03 23:51:25

"Marzy mi się czarny Lincoln, lecz jak go wyrwać wilkom
Rozumiem więc czemu czasem chłopaki biorą WINSTROL"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
A tak wogóle to co to jest ta gra w zielone? jeśli chodzi o palenie czego kolwiek to to absolutnie odpada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12676
"czysta i tanie wina"

"Marzy mi się czarny Lincoln, lecz jak go wyrwać wilkom
Rozumiem więc czemu czasem chłopaki biorą WINSTROL"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
pic piwo...? piwo jest b.kaloryczne z tego co wiem i do tego gazowane...mysle ze duzo lepsza opcja to sok+wodka. a co o na temat napojow typu Martini, Vermouth itp>?

100g chipsow ma tyle kcal co 8 piw (???), chyba zartujesz...

po powrocie w zaleznosci od stanu jemy bialko (najlepiej w formie odzywki...) pijemy wode, lykamy witaminki i zapadamy w sen...z samego rana o ile jest susza to woda i alkazelcer i w miare mozliwosci zjadamy spory posilek, cos cieplego(chyba ze czujemy ze grozi zwrotem, wtedy aplikujemy kropelki na zoladek...).

netfan

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa dla zflustrowanego nastolatka:)

Następny temat

boczki???

WHEY premium