SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile ważą poszczególne owoce, warzywa itp.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
no pewnie ze waga ruulleeezzz) mikolaj sie zbliza

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
qazar no nie przesadzaj po kij elektroniczna ? chyba ze lazienkowa
w kuchni wystarcza waga zwykla taka za 25 zl do 5kg

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 272 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5576
EEEE a po co wam waga???
Robimy tak: zakupujemy 100g migdałów liczymy je dzielimy 100 na ilość i mamy ile waży jeden migdał, potem to * 5 i wiadomo...Orzechy można odmierzać połówkami a jak sie ma pokruszone to łyżkami,
to samo z owocami i całą reszta.
to sama z wędlinami-mozna policzyc plasterki, ser biały kroić nie równolegle do krawedzi kostki lecz po przekątnej, otrzymamy idealne ćwiartki...itede Po co kupowac od razu wagę za kilkaset zł jak wystarczy zrobić raz porządną rewizję produktów,które jemy??Trochę matmy i sprytu:)W marketach samoobsługowe są do powszechnego użytku wiec co sie bedziemy cykać:) Można w sumie ieść zważyc nawet coś wniesionego z zewnątrz:)Ochrona nie ma prawa nam tego zabronić:)ja tylko zapominam sobie zważyć jajka:) Potem wsio do notesu, doświadczeniami mozna podzielić sie na sfd:) Wrzucę w wolnej chwili trochę do tego posta.

VIVA Strategia oszcedności!

MALINA

malinaf

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Tak i ziarenka ryzu tez bede liczyl powodzenia

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 272 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5576
na cekade ryżu nie jada sie a ziarenek tyle ile gwiazd na niebie

Tzn jak masz dietę ze możesz produkty tak dzielić to ja nie widzę problemu:) Na razie daję sobie radę w ten sposób z oszczędnosci bo nie stac mnie na wagę:)

malinaf

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Waga to wydatek rzedu 20 zl / fakt 20 zl zawsze mozna spozytkowac na cos innego - ale ja spozytkowalem na wage i nie zaluje tego wyboru nie jest to jakas super elektroniczna wazaca do 100'tnego miejsca po przecinku ale mi wystarczy zwykla analogowa do moich niecnych celow oprozniania dosczetnie lodoowki w odpowiednich ilosciach

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
ja sobie nie wyobrazam zycia bez wagi kuchennej:)waze wszystko poczawszy od platkow owsianych przez cycki kurze do bialek jajka

P.

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
zyz chlopcze waga normalna kuchena ma granice w najgorszym przypadku 20g

Zmieniony przez - qazar w dniu 2004-12-02 21:07:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3440
hmm wage,do mięsa,owoców czy warzyw.Ale np.płatki,kaszę czy migdały itp. dziele sobie(na opakowaniu zawsze wart.kal.),kromki chleba(wiem ile ma jedna mniejwiecej)biore srednio,tak samo jak białka jajek,a rybki-na opakowaniu wage podaja dokładnie

"nie spróbowałeś wszystkiego-nic nie wiesz.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
No to moja waga kuchenna nie jest normalna i powinni ja do lublinca zgarnac bo ma granice co 10g i jest dobra, sprawdza sie strasznie marudny jestes

EDIT: i tak jestem chlopcem, a co ?

Zmieniony przez - zyz w dniu 2004-12-02 21:56:30

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak przybrac na wadze

Następny temat

Fitness kluby na Śląsku

WHEY premium