SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile seri i ruchów trzeba żeby robić dobrą mase??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 178 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2025
ile seri i ruchów trzeba żeby robić dobrą mase??

hmmm....nie ma prawdziwego zycia bez silowni....0---0......Shut The f*** Up And Train.....0---0

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
www.kulturystyka.pl/atlas/ - tu znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania



Zmieniony przez - _YaKuZa_ w dniu 2004-10-19 18:02:35

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 178 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2025
potrzebuje pomocy od profesjonal....

hmmm....nie ma prawdziwego zycia bez silowni....0---0......Shut The f*** Up And Train.....0---0

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
tam masz wszystko !!!

Zreszta podaj nam wiecej danych osobie , typu staz , wiek itp

Zmieniony przez - _YaKuZa_ w dniu 2004-10-19 18:23:40

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 178 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2025
dzięki !!! ale słyszałem że lepsze jest 4 serie i 8 ruchów na biceps i klacie czy to prawda??

hmmm....nie ma prawdziwego zycia bez silowni....0---0......Shut The f*** Up And Train.....0---0

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 362 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1647
Trening na masę-oparty powinien być na ćwiczeniach podstawowych(przysiady, wyciskania, uginania i wyprosty ramion, itp.)z wolnymi ciężarami(sztanga, sztangielki)-ilość serii kształtować się powinna następująco: na duże grupy mięśniowe(np. klatka, grzbiet, uda) ok.12-16 serii, na mniejsze(np. łydki, bicepsy, tricepsy) ok. 9-12 serii(ponadto 1-3 serii rozgrzewkowych w obu przypadkach),ilość powtórzeń 6-12,przerwy pomiędzy seriami ok.2-3 minut. Każda grupa mięśniowa trenowana raz w tygodniu. Czas trwania:4-8 tygodni. Oczywiście jest to tylko bardzo ogólny zapis, a od tych zasad są odstępstwa, ponieważ każdy organizm reaguje inaczej na te same bodźce.

cwicz cwicz a bedziesz wielki :)

moja silownia
http://www.sfd.pl/temat167019/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 178 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2025
słyszałem że lepszy jest trening na biceps i klate 4 serie i 8 powturzeń czy to prawda??

hmmm....nie ma prawdziwego zycia bez silowni....0---0......Shut The f*** Up And Train.....0---0

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 362 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1647
ale chcesz mase calego ciala czy tylko klaty i bica
1

cwicz cwicz a bedziesz wielki :)

moja silownia
http://www.sfd.pl/temat167019/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 178 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2025
klaty i bica
1

hmmm....nie ma prawdziwego zycia bez silowni....0---0......Shut The f*** Up And Train.....0---0

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
A co z resztą?

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jezeli masz odpowiednia masowa diete to wszystko bedzie ok.Na mnie na ramiona dzialaja przedzialy 10-12 powt.w cwiczezniach zlozonych a w izolowanych 15. 3 cwiczenia po 3 serie max po 4 zawsze koncze cwiczenie jezeli czuje pompe to koncze nawet przy 2 serii i przechodze do nast z trzech.Klatka to przedzialy 8-10 4cwiczenia 10-11 serii to zalezy kjak sie czuje dokladny ruch i nie koncze nigdy jezeli nie ma pompy,ale jezeli wszystko bedzie dokladnie ona bedzie napewno.Na mnie to dziala ale jak wiadomo kazdy jest inny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Częste naciągnięcia mięsni.. :-/

Następny temat

trening dla kobiety

WHEY premium