SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile mozna sie spodziewac utraty???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3221

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
Kreatynka była Multipowera w kapsułkach, więc produkt z najwyższej pułki. Mimo tego niestety po odstawieniu woda uchodziła


Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2483


To jest tak:
Po cyklu kreatynowym przybieram ze 3-4 kg z czego tracę potem 2-3 kg, a ~1 kg zostaje. Ogólnie można powiedzieć,że są to mięśnie,a reszta to woda,którą kreatyna zatrzymuje w mięśniach. Jak będziesz pić ogromne ilości wody po cyklu to możesz w ten sposób spowolnić proces tracenia wody.
Raz tak spróbowałem i te 2-3 kg traciłem gdzieś miecha!

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 540 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17055
kurde tak czy siak ta woda sie traci ;(( a 1 kg to niezawiele zwazywszy ze na kreatyne hmb i mas gaina wydalem 300 zeta ;)) szkoda jednak ze musi to uciec i nieda sie na zawsze utrzymac choc polowy przybranej masy

ax

ax

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


ehehe kreatyna daje siłe nie mase , mase nabieżesz ale potem i tak straciż bo to jest woda .a hmb cię wyżeżbi jak chciałeś mase to żle tafiłeś wybież coś innego .

byczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 540 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17055
byczek ee tam gadasz... zawsze costam masy zostanie trochu... a do tego jeszcze wcinam gaingera..


ax

ax

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ax ech nieuwaznie czytasz dabek juz ci mowil ze spadku po kreatynie nie zatrzymasz gainerem czy hmb poniewaz dzialaja inaczej!mozliwe jest jednak ze po skonczonym cyklu woda zleci ale za to gainer doda ci pare kg rozumiesz? a druga sprawa 1kg czystej masy miesniowej to moim zdaniem nie jest zly wynik bo co innego masa miesniowa a co innego masa ciala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


nieno spox jak dodajesz do tego coś jeszcze napewno coś tam zostanie , po to to wszystko jest wkońcu

byczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 540 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17055
hehe noo mam nadzieje.. a jak zacznie spadac to sie wpienie i moaj panna ucierpi bo powiem ze do wakacji to moze pomazyc o bzy bzy bo po tym to sie tesz traci ;DDD

ax

ax

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ax nie ma sprawy ja za ciebie pobzykam

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 540 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17055
oka a wiec ile sily wiecej mieliscie gdzies po 200 kapsulkach kreatyny???noo i ile wam spadlo po kuracji.. czy sila tesz spada tak badzro jak waga???

ax

ax

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalacze tłuszczu

Następny temat

wasza ocena białka serwt whey z promocji

WHEY premium