SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile glutaminy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak możecie to rozpiszcie to mi co podałem wyżej -i ile mam dokupić??
michail - to masz orginalnie zapakowane?>

www.syn.dzika.geny.wieloryba.nogi.hipopotana.zjechane.pl
MAM JEDNĄ ******LONĄ SCHIZOFREMIE ZABURZENIA EMOCJONALNE PROSZE PÓŚĆ TO NA ANTENIE...POWIEM CI ŻE TO FAKT POWIESZ MI ŻE TO OBCIACH??? ******LE CIĘ!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
A jak uważasz??

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Kurde, ale pytanie....

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
nie , nie oryginalnie, przeklejone tasma klejaca ale wszsytko spoko, uwierz nam:)

!!!MANIA KOKSOWANIA!!!
Moderator
członek-mafia.suple.hardcor.pl

MODERATOR TEŻ CZŁOWIEK

"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
"To co dla mnie jest podłogą, dla innych może być sufitem"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 509 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9861
JAKI SPOSOB DAWKOWANIA GLUTAMINY WYBRALIBYSCIE DLA OSOBY WAZACEJ 95KG???

1.10g rano ,10g po treningu
2 5g rano , 15 po treningu

???????????????????

<<< powrót >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1764 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5987
w dni treningowe:
5 g rano
10 g po treningu
5 g na noc

w dni nie treningowe:
5g rano
5g na noc

Jeśli nie trenujesz - 10g do zupy

megon
tu jestem https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=104938 

chemik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widze ze nie ma sensu sie o nic pytać -skąd mam wiedzieć kto z was prowadzi jakis sklep a kto nie - poprostu sie o coś pytam to wypadałoby odpowiedzieć- myślałem ze Michail ma jakąs glutamine na zbyciu swoją - moge walnąć coś głupiego! - nie siedze przed kompem całe życie a sfd to nie mój drugi dom- więc sie grzecznie zapytałem -zamiast wyśmiać normalnie rozwinięta osoba odpowie - dobra popytam na innym forum!
dzięki za pomoc!

www.syn.dzika.geny.wieloryba.nogi.hipopotana.zjechane.pl
MAM JEDNĄ ******LONĄ SCHIZOFREMIE ZABURZENIA EMOCJONALNE PROSZE PÓŚĆ TO NA ANTENIE...POWIEM CI ŻE TO FAKT POWIESZ MI ŻE TO OBCIACH??? ******LE CIĘ!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1764 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5987
Uważam swoją odpowiedź jak najbardziej poważna - japończycy dodają do pożywienia glutaminę - nie każdy z nas trenuję. Rozpisałem pod kątem ekonomiczny jak chcesz możesz jeść Glutaminę 10g x 3 razy dziennie, ale bez odpowiedniej diety jest ona .... .

Zacznij od odpowiedniej diety
Minerałów i witamin
suplementacji protein
i jeśli będzie Ci odpowiadać możesz dołączać
( Glutamine, Bcaa, Zma , TT , )
kwestia tego ile chcesz kasy na to przeznaczyć

megon
tu jestem https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=104938 

chemik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Nie wiem po co takie obrazy zaraz.

Coś dalikanty jesteś- NIKTY NIE PISZE TUTAJ NIC ZŁOŚLIWIE- NIE DOKRĘCAJ FILMU SOBIE DO TEGO ICESTERNIK

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120
PANOWIE- w związku z posądzeniami o kryptoreklamę -ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO KONSULTACJI NT. SUPLEMENTACJI (FIRMY I STOSOWANIE) NA MÓJ PRYWATNY MAIL-PRZEZ POWIADOMIENIE Z SFD.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie jestem delikatny- poprostu szukałem coś o glutaminie -dokładnie o dawkowaniu- bo o samej glutaminie sie juz naczytałem- dawkowanie z opakowan suplementów tez poznałem- chciałem zasięgnąć waszej rady- więc nie poszedłem na łatwizne -tylko znalazłem w wyszukiwarce :) no i pytam- a tu nic -pytam i pytam a tu dalej nic - jezeli wale jakies głupoty typu"czy masz to zapakowane orginalnie" to tylko dla tego ze nie znam wszystkich tu na tyle zeby wiedziec kto co robi i co sprzedaje!! dlatego taki "zrezygnowany" teks walnąłem- nie obrażałem sie ani nic takiego -tylko sie rozczarowałem -ze tyle osób to czyta i nikt nie moze mi powiedziec jasno :
1. mam 2 paczki glutarolu 1000 i 1 paczke vanadylu- ile gluty dokupić na pożądny cykl???
2. jaką glutamine dokupić - zeby nie była najgorsza i najdroższa!
CAŁA TA SUPLEMENTACJA BĘDZIE DO CYKLU SUSTANONU Z METKĄ(12 SUSTANONU I 200 METKI)
I TYLE - MOŻESZ MI POMÓC MICHAIL????
DZIĘKI!!!!

www.syn.dzika.geny.wieloryba.nogi.hipopotana.zjechane.pl
MAM JEDNĄ ******LONĄ SCHIZOFREMIE ZABURZENIA EMOCJONALNE PROSZE PÓŚĆ TO NA ANTENIE...POWIEM CI ŻE TO FAKT POWIESZ MI ŻE TO OBCIACH??? ******LE CIĘ!!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lecytyna, magnez i kreatyna

Następny temat

acetabolan

WHEY premium