SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

i jak tu sie ogarnąć

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2672

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Waga

76

Wzrost

182

Obwód ramienia

36

Staż na siłowni

3

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

konkretna

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

chyba same zwałowane :D

Opisz swój plan treningowy

4x tyg

Stan zdrowia

dobry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3891
lodzianin1 po treningu szamam 225-250g bananow/3 lychy miodu, 8-9g czystego bcaa, do tego kreatyne obecnie. makowiec ide spr tego tasiemca zaraz hehe szpital mam obok i matule pielegniarke... w sumie ostatnio weekendowo grubo lecialem ze swoja dziewczyna na dragach, seks po 8godzin ale nawet wtedy zabezpieczalem sie bcaa, izolatem... woda spadala 2kg ale 2-3 dni i bylo spowrotem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3891
hubert wtracilem sie do tematu kolegi jak zobaczylem, ze pisze, ze danabol nie klepie. chcialem dac do zrozumienia, ze nie tylko jego nie klepie. ja walilem 40mg ed przed 6 tyg a to byl 1 cykl w zyciu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 508 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3601
no i masz przyczyne. jak nie odpuscisz weekendowej fetki to tylko zmarnujesz kase i zdrowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94529 Napisanych postów 364485 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669244
baran01
lodzianin1 po treningu szamam 225-250g bananow/3 lychy miodu, 8-9g czystego bcaa, do tego kreatyne obecnie. makowiec ide spr tego tasiemca zaraz hehe szpital mam obok i matule pielegniarke... w sumie ostatnio weekendowo grubo lecialem ze swoja dziewczyna na dragach, seks po 8godzin ale nawet wtedy zabezpieczalem sie bcaa, izolatem... woda spadala 2kg ale 2-3 dni i bylo spowrotem.


masz odpowiedź

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Albo ćpanie albo masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45423
baran01
. w sumie ostatnio weekendowo grubo lecialem ze swoja dziewczyna na dragach



a potem się jeden z drugim dziwni, że przyrostów nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9348
Po co się brać za saa jak się pojęcia nie ma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3891
nie fetke tylko mefke jak co :) zreszta walic zaczalem weekendowo od 8 tyg cyklu, wczesniej nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3891
zreszta spadki sa jak sie michy nie trzyma i wody nie pije . sama substancja oprocz szybszej przemiany materii za wiele do spadkow masy nie bedzie miala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3891
tzn wiem, ze oslabia, demotywuje, ale bardziej mnie zdemotywowalo braki przyrostow po 6tyg a sily praktycznie tyle co naturalnie bym nabral przybierajac na wadze te 7kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak za stosowac i czy nadaje sie jako od blok Tamoxifen-EGIS??

Następny temat

Zapomnijx4 kontynuacja polrocznego cykly do 1 roku.

WHEY premium