SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hst+TKD/CKD +normalny trening?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 735
No wiec po pierwsze nie wiem czy odpowiedni dzial...
A teraz od poczatku.
Mialem troche przerwy w treningu - ok 0.5 roku. Od ok miecha zaczalem juz cwiczyc ale wiadomo jak sie siedzi w domu to brzuch rosnie wiec przez te pol roku lenistwa troche mnie otluszczylo... wg wyliczen kolo 24% tluszczu. Tak czy siak zastanawiam sie nad dieta redukcyjna ktora moglbym zaczac od pazdzienika i ciagnac powiedzmy do swiat w grudniu ewentualnie do sylwka.Potem mysle ze jakas dieta na rozwiniecie miesni ;)
No wiec teraz mam dylemat czy zaczac TKd + HST czy normalny trening dzielony + CKD. No bo chodzi o to ile mozna stosowac HST z tymi przerwami. Bo mozliwe ze najlepsze efekty osiagamy stosujac powiedzmy pierwszy,drugi albo trzeci raz hst. To tylko moja teoria wiec prosze o rade jak bedzie lepiej - CKD wraz z treningiem dzielonym + oczywiscie jakies aeroby i w styczniu zaatakowac miesnie HST czy od razu walnac HST+TKD i aeroby i w styczniu dale HST + zmiana diety..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1204 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14914
No wiec teraz mam dylemat czy zaczac TKd + HST



No bo chodzi o to ile mozna stosowac HST z tymi przerwami.

HST można stosować bez przerwy, to uzależnia

Zamiast aero.. proponuje interwały

No pain no gain ? No brain no gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 735
no wlasnie myslalem o tym zeby interwaly gdzies wrzucic ale max raz w tygodniu bo aeroby o ktorych pisalem to trening bjj czego nie moge zamienic na interwaly :]
a tak poza tym zaczalem sie zastanawiac czy nie zrobic na odwrot tzn teraz masa a powiedzmy styczem - luty zaczac sie rzezbic..tylko boje sie ze moge skoczyc to powiedzmy 30% tluszczu i bedzie ciezko zrzucic :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1204 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14914
no wlasnie myslalem o tym zeby interwaly gdzies wrzucic ale max raz w tygodniu bo aeroby o ktorych pisalem to trening bjj czego nie moge zamienic na interwaly :]

Mozesz spróbować.

a tak poza tym zaczalem sie zastanawiac czy nie zrobic na odwrot tzn teraz masa a powiedzmy styczem - luty zaczac sie rzezbic..tylko boje sie ze moge skoczyc to powiedzmy 30% tluszczu i bedzie ciezko zrzucic :/

Dodawaj stopniowe 100-200kcal. do poziomu BMR. Jak zaczniesz łapać mase, to zostaw.. ew. reefeds.

No pain no gain ? No brain no gain !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie białko na noc?

Następny temat

HST- plan obelixika do oceny + pytanie o progresję serii

WHEY premium