SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hgh i dretwienie rak

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
to mowicie ze sposób future'a z dupy w wziety? tez czytalem nieraz o sposobach podawnia i jednak jest ich tyle ze juz sie mozna pogubic. a dni zrobic 5on 2off ? bo teraz lece 3on 1off

Zmieniony przez - tomczers17 w dniu 2011-03-25 14:05:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2007
dla mnie te cale wypowiedzi specjalistow bez Video to moze byc jakies nie do konca pewne (tak naprawde c*** wie kto tam siedzi)

tomczer mozna tez 6on 1 off zalezy jaka dawke bijesz i jaka masz ampulke ( pamietaj ze po 48h od rozrobiienia - kibel)

Zmieniony przez - inzynier83 w dniu 2011-03-25 14:18:31

Remember to keep Yourself alive, there is nothing more importent than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
zalezy w czym rozrabiasz geno 36 iu tez po 48h

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6059
waszym zdaniem w czym lepiej rozrabiac w wodzie injekcyione aqua pro czy w soli fizjologicznej
w wodzie na stronie producenta pisze ze 72h

najlepiej w wodzie bakteriostatycznej ale tej akurat niemam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 62
dla sprostowania mojej tabeli te 10 cykli walilem przez ost 12 lat. Bylem mlody i uwielbialem sie bawic ale z milosci do kulturystyki nadal walilem bo przy moim trybie zycia ciezko bylo cokolwiek utrzymac. Jak tylko dobrze sie robilo to zapominalem o silce i lecialem na ostro, a jak sie budziem chudzielcem walilem kurke i tak w kolko. Ostatni prawdziwy cykl skonczylem potora roku temu, bylo 45cm w bicepsie i jak zwykle pozniej juz tylko cpalem i sie bawilem (naprawde ostro). W listopadzie sie troche ogarnolem i zaczolem cwiczyc co nie trwalo zbyt dlugo bo w grudniu zarzucilem dianabol i zaraz po przyroscie sily uleglem kontuzji. Kolejne dwa miesiace mialem z glowy ale zaraz pod koniec lutego znow zaczolem trenowac.
Ogarnolem Sie wybilem sobie z glowy wiekszosc uzywek i juz sie nie szwendam po balach. Duzo poczytalem i dlatego zdecydowalem sie na hormon bo ma powolne przyrosty, zbyt duzo kosztuje zeby wszystko zaprzepascic i ma nie wiele skotkow ubocznych ktore wystepoja w wiekszosci sterydow. Dobrze wplywa na stawy a jego efekty uboczne sa naprawde rzadkoscia jesli bierze sie go z glowa!
Duzo czytalem na temat hgh na pl, ang i amerykanskich stronach i ogolnie sa zroznicowane dawki ale najwiecej znalazlem ze w celach kulturystycznych od 8-16iu na dzien. Ponadto mam znajomego z ktorym rzadko mam kontakt, ale wiem ze wali hormon juz dosc dlugo, jedzi po zawodach-wygrywa i zna sie na tym, sam mi poradzil ze 8iu na dobe to dobra dawka na poczatek dlatego tak robie.
Osoby ktore widzialy hgh tylko na zdjeciach prosze dajcie sobie siana bo tylko zasmiecacie te fora a reszcie dziekuje za dobre rady napewno pomysle nad tym ;) pzdr

rise and rise again until a lamb become the tiger!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
przywal wit. b6 w strzałach to drętwienie będzie mniejsze, jak bardzo Ci dokucza, ale za jakiś czas organizm się przyzwyczai i już nie będzie drętwienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
tylko wtedy kup wieksze buty bo ci stopa nie wejdzie prze***ana sprawa

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 62
Dzieki Darku :) Tobie rowniez B-50 tylko mam nadzieje ze nie masz racji!!! Juz mam 44 hehe i to dla mnie za duzo a wiec dlaczego tak mialo by byc? prosze o sprostowanie bo nie wiem dokladnie do czego sie tyczy to tylko :) udanego weekendu

rise and rise again until a lamb become the tiger!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
48h w lodówie tylko mozna? cos nie chce mi sie wierzyc. zrobie tak. 5on 2off z rana dawke 4iu wtedy 2amp tgodniowo pojda. ja w wodzie inj rozpuszczam jest bardziej stabilne niz w soli podobno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
vein tak jak ci puchna palce u dloni tak samo beda u nog prze***ana sprawa

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wino + h drol

Następny temat

CYKL MEGAVOL, EQ-PLEX zasłabłem:((

WHEY premium