SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dretwienie na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panowie pytam jak sobie radzicie z tym problemem kiedykolwiek nie jestem na cyklu moje konczyny bardzo szybko dretwieja prze***ana sprawa szczegolnie podczas snu musze byc na pelnym luzie zeby sie nie przebudzac wiem ze to przez retencje zawsze tak mam na srodkach ktore ostro aromatyzuja a nigdy jeszcze nie stosowalem inhibitorow nie wiem czy by to pomoglo???? arimidex mam ale jakos na masie nie chce go stosowac pytam czy to ja jestem jakis inny czy wszyscy borykacie sie z tym problemem?????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
W nocy mi tez cierpna, ale np przez to ,ze co chwila je przygniatam. Dziwne troche to co piszesz dla mnie;s

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 676 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3152
tzn drętwienie mięśnie jest spowodowane niedoborem wapna , jeżeli o to ci chodzi , a jak krew do kończyn ci słabo dopływa to masz słabe krążenie Omege 3 kwasy tłuszczowe i Wapno z Magnezem bym zalecił na początek i może śpij na plecach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
100-300mg aspiryny mysle "will do the trick"

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
ja dretwieje jakeis pierwsze 3 tyg, a pozniej efekt ustepuje

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
dieta, magnez, umiarkowane diuretyki (zielona herbata) pomagaja.

na poprzednim cyklu mialem z tym tragedie - cierplem nawet w ciagu dnia, o nocy nie wspominajac. teraz 0(slownie: zero) takich problemow, ale dietka musi byc przypilnowana, zeby sie nie prosiaczyc.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
pozniej sie mowi ze koxiarze sa dretwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
znajomy lekarz twierdzi ze to glowna przyczyna braku potasu w org.

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
mysle, ze to prawda, a w zasadzie czesc wiekszej calosci, ktora wiaze sie takze z retencja wody (a tu wiadomo, ze jony maja do czynienia z tym).

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
Mnie kiedyś obudził straszny ból patrze na rękę i widzie jakiegoś lekko fioletowego klocka. Się człowiek wtedy przestraszył myślałem że po łapce szybko rozmasowałem i po 30 min wróciło całkiem do normy. Potem szybko na badania poleciałem okazało się że erytrocyty są bardzo podwyższone. Aspiryna złagodziła objawy.

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1673 Napisanych postów 3699 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39211
Ja mam teraz to samo...w nocy tragedia. Jak sie nie położę to i tak drętwieją mi paluchy. A jem i magnez, i cynk.

POWERED BY ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile przerwy miedyz cyklami?

Następny temat

Jak rozpisać cykl?

WHEY premium