SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hgh dla kobiety?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13717

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez e-lite z działu Doping.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2134
moja dziewczyna jest ode mnie sporo starsza...trenuje ją na siłowni, robi też aeroby i ma dobrą dietę...zastanawialiśmy sie czy dorzeucenie do zestawu hormonu wzrostu odmłodzi ją??? (tzn. niższy poziom tkanki tluszczowej, lepsze samopoczucie, mniejsze zmeczenie i ogolna poprawa nastroju)...myślałem o 1 jednostce, nastomiast nigdzie nie moge sie doczytac jak dziala hgh na kobiety i czy ma to sens w przypadku odmładzania i co ważne czy niesie duzo negatywnych skutków ubocznych...
jeśli odradzacie to jakie suplementy polecacie zamiast, albo z czym to polaczyc (oczywiscie sterydy odpadaja)
prosze o odpowiedz ekspertow

Live's too short to be small

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1464 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14768
nie ten dział skoro sterydy odpadają

jednym słowem :

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
jak ma ponad 50lat to moznaby bylo sie nad tym zastanowic
jak masz mlodsza kobiete to zamiast gh dobra dieta duzo ruchu i dobre kosmetyki sa wystarczajace by czula sie i wygladala pieknie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2134
diete,s uple i kosmetyki to ona ma za miliony euro, wiec nie w tym rzecz. Ma dokladnie 50lat, chociaz wyglada na 39 i dlatego sie nad tym zastanawiam, czy slyszeliscie ze to odmladza?ktos kiedys dawal to kobiecie?

Live's too short to be small

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
odmlodzi STARE kobiety
mlodych nie
ale trzeba liczyc sie ze skutkami ubocznymi typu rozrost szczeki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2134
rozrost szczeki nawet od 1 jednostki dziennie?? co jeszcze moze sie stac? interesuje mnie czy ktos z forum robil juz takie rzeczy, czy okarze sie pionierem?
1

Live's too short to be small

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
na zachodzie to normalka większość starych piosenkarek jedzie na hormonie,ale zapewne pod opieką lekarską która ustala dawki.W ciemno bym nie kombinował sam.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41512
Wielkie szczeny są sexy
Jak stoisz aż tak dobrze z kasą to wybierz się do prywatnego lekarza w stanach, a on szczegółowo pomoże. Na zachodzie wśród najwyżej sytuowanych obywateli "popularne" są prezenty w postaci kuracji HGH. Tak samo jak operacje plastyczne w prezencie .
Ciekaw jestem jak to w polsce jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 616 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44046
1-1.5iu z rana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
jw 1 j same korzysci

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1 iu spoko
ale jak ma miliony euro to polecam prywatną klinikę w meksyku.
za jedną dzisiątą tej sumy chętnie ją poprowadzę-coś tam wiem na ten temat.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co mi jest?! POMOCY!!!!!

Następny temat

Problem z nogami ...

WHEY premium