SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HGH a rozwój siłowy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35
Witajcie, mam 21 lat, od długiego czasu obserwuję u siebie brak wzrostu masy mięśniowej oraz progresji siłowej mimo sportowego/zdrowego trybu życia(dieta + trening). Moje osiągi na siłowni od praktycznie roku pozostają niezmienne - nie są zadowalające(max 1x80kg na lawce plaskiej) Postanowiłem w związku z tym zrobić badania na hgh(hormon wzrostu). Mój wynik to: 0,142 ng/ml. Czy ktoś z was może się odnieść do takiego wyniku? Jaka jest norma tego hormonu dla chłopaka 21 lat? Czy hgh może mieć kluczowy wpływ na rozwój mojej sylwetki? Czy rozpocząć terapię medyczną?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
w każdym laboratorium masz podane normy.
Przyczyny stagnacji szukałbym gdzie indziej.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35
Sprawdziłem hgh i kiedy mój wynosi 0,142 ng/ml, a norma jest 0,03- 2,5 ng/ml, takze znajduje sie on w dolnej granicy. Mogę powiedzieć, że ćwiczę z przerwami już parę lat i próbowałem różnych stymulacji planami treningowymi opierających się o różne założenia. Dietę mam z nadwyżką kaloryczną, ale widzę że odkłada się ona głównie w tkankę tłuszczową mimo intensywnych ćwiczeń. Siłę zdobywałem do pewnego czasu, a ostatnimi czasy nie widac niemal żadnego progresu siłowego. Czy możliwe, aby mój potencjał do rozbudowy ciała naturalnie na takim etapie mógł się zatrzymać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 109 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1209
rafal954
Sprawdziłem hgh i kiedy mój wynosi 0,142 ng/ml, a norma jest 0,03- 2,5 ng/ml, takze znajduje sie on w dolnej granicy. Mogę powiedzieć, że ćwiczę z przerwami już parę lat i próbowałem różnych stymulacji planami treningowymi opierających się o różne założenia. Dietę mam z nadwyżką kaloryczną, ale widzę że odkłada się ona głównie w tkankę tłuszczową mimo intensywnych ćwiczeń. Siłę zdobywałem do pewnego czasu, a ostatnimi czasy nie widac niemal żadnego progresu siłowego. Czy możliwe, aby mój potencjał do rozbudowy ciała naturalnie na takim etapie mógł się zatrzymać?



Tak, bierzesz 80kg na klate i tutaj Twój potencjał do rozbudowy ciała się skończył.
Po ch** się badasz?
Dieta, trening, regeneracja i nie ma szans żebyś nie miał progresu.
Zrób tydzień przerwy i weź się za porządny plan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35
Zrobilem dodatkowe badania na testosteron, wyszedl on 3x mniejszy od dolnej granicy normy dla mojego wieku. Bylem u endokrynologa i biore clostilbegyt. Moj testo calkowity wzrosl 10x, ale samopoczucie fatalne, libido oraz sila niska. Czy jesli clostilbegyt nie pomoze, lapac sie za testo w zastrzykach? Czy sterydy moga dlugotrwale wplynac pozytywnie na moja gospodarke horm czy jest to tylko dorazne i nie ma sensu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prolblem z barkiem!!!!

Następny temat

wzrost

WHEY premium