SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozwoj kosci

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 706
Mam problem z masa - szerokoscia kosci.
Mam obecnie prawie 20 lat, 193 cm - i ciagle charakterystyczny wyglad "pajaka" Od roku juz nie rosne, wiec moje chrzastki sa juz pewnie zarosniete, zastanwia mnie, czy kosci sa wstanie jescze przybrac na szerokosci/masie, czy jest to juz koniec ukl. szkieletowego???
Moge dodac jescze, ze pozno dojrzewalem.
Czy faza wzrostu kosci na "szerkosc" idzie rownomiernie ze wzrostem na dlugosc, czy nastepuje to pozniej ?
Czy wysilek fizyczny bobudze ostelblasty do zwiekszania objetosci kosci, czy tylko do wzmacniania ?

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi i uwagi
Pawel
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
Kosci to Ty raczej nie zmienisz nawet jak bys zamieszkał na siłowni ... tego raczej nei da sie zrobic .. Twój szkielet jest uwarunkowany genetycznie kosci mezczyzny "rosna" do 21 roku przynajmniej to jest wiedza podrcznikowa ... jak jestes chudy bo chyba o to Ci chodizło piszac ze masz budowe pajaka :p to proponuje zabrac sie za jakis sport ... osobiscie polecam cwiczenia na siłowni tylko zabierz sie do tego madrze :)

zdr.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
kość wciąż przechodzi proces remodelacji dostosowując się do zaistniałych obciążeń ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34176
Barki rozrastaja pod wpływem obciazen to czemu inne kosci tez nie moga ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odcisk - co z nim zrobić

Następny temat

Plamy na zgięciach

WHEY premium