SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

help

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2535

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 305 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5353
fajnie.. doradzanie bez ankiety.. chłopie robisz cykl i nie wiesz jak zrobic PCT.. do tego chcesz 10 mg mety brać. To po co za to wszystko sie zabierasz. I ta odpowiedź na pytanie ile cido bijesz jest powalajaca. Śmiać się czy płakać?

Trenuj z głową, wtedy mięśnie więcej mogą!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 798
wiesz to ta mete moge odpuscic i tak mi na niej nie zalezy.
Ale sie tak uparles do tej ankiety,widze po twoim profilu ze za duzego pojecia to ty o tym nie masz. ale poslucham sie kolegi Tomi123 bo po profilu widac ze cos wie o tym. a ty potrenuj bick bo 40 slabo!
W kazdym razie z gory dziekuje i pozdrawiam!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 798
Jak bys chcial wiedziec to starz mam juz 3 lata ponad a to moj drogi maly cykl i tylko zapytalem o odblok bo zabardzo nie wiedzialem a lat mam 28 chlopcze.
prosilem o krotka odpowiedz a nie wymadrzanie sie! wieksze dawki mi nie sa potrzebne na poczatek nie na tym to polega!! pozdr!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 305 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5353
Boss on chyba o Twoim bicu mówi bo ja mam 41 xD poczytajcie wypowiedzi spaldinga - rozrywkowe. A i nie oceniaj wiedzy po profilu;) Póki co to czytaj, czytaj i czytaj o dopingu. Bic w życiu nie jest najważniejszy no chyba że ktoś może tylko tym zabłysnąć :(

Zmieniony przez - Giniasss w dniu 2009-11-27 00:47:18

Trenuj z głową, wtedy mięśnie więcej mogą!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 199 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4180
"a lat mam 28 chlopcze" - myslalem, ze z 15... chlopaczku ;] Jak nie potrafisz zachowac sie jak nalezy to idz do piaskownicy zamiast na silownie bo madrych odpowiedzi nie otrzymasz. Skomentowalem Twoja glupote za skomentowanie mego profilu ;]

p.s Mi moje 40 bardzo odpowiada ;]

Co nie zabije to podwójnie wzmocni mnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10105
zakładając że te metka to apteczy towar zwiększ do 15 mg dziennie, styknie prawie na 3 tygodnnie( gdyby nie metka właśnie rozpoczynał byś odblok po omce) kończysz metke i od następnego dnia dajesz 150 mg cloma,4x100,13x50 lub 1-10 clomid 50 mg ED
1-20 nolva 20 mg ED
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 798
dziekuje bardzo takiej konkretnej odpowiedzi oczekiwalem.Ale co nie ktorzy nie umia odpowiedziec. jeszcze raz serdecznie pozdrawiam!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 199 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4180
Style7 - A co mu da ta meta 15mg przez "prawie" 3 tyg. ? Myslisz, ze wogole oplaca sie ja szamac? ;] pzdr

Co nie zabije to podwójnie wzmocni mnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10105
co by miało dać - po długich etsrach oraz po mixach wielu zaleca zajście propem -łatwiej trafić z odblokiem
metka ma jeszcze krótszy okres półtrwania niż prop, może to być jakaś metoda, pozatym e4d to nie tak wiele, 15mg apteczniaka ( o ile spalding nie waży 90 kg - no tu przydała by się ankieta ) może jeszcze coś zadziała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 798
106 kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clomid a Novedex XT.

Następny temat

deca + prop + prolo

WHEY premium