SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hcg podczas cyklu, badania wyniki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 51 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1229
Przez 8 miesiecy na enanie e5d 250mg moje wyniki były wzorowe wraz z morfologią były takie jak trzeba wszystko w widełkach. Przed wrzuceniem bolda i masteronu w czerwcu mój hematokryt wynosił 50,8. Hemoglobina wynosiła 16,8
Po 3 miesiącach na boldzie masteronie i enanie wyniki takie jak wyżej czyli 55,0 Hematokryt i Hemoglobina 17,8... mimo śmiesznych dawek..
w poniedziałek zrobię znów morfologię, dzisiejszy pomiar hemoglobiny (16,6) dał mi małą nadzieje, że idzie to w dobrą stronę
Chciałbym to pozbijać do widełek aby dobrze wejść w okres masowy ze spokojną głową do końca roku.

Co do wartości hematokrytu, bo to mnie najbardziej martwi. Wiadomo, ze na cyklu te wyniki będą podwyższone, ale jaka wartość odpowiada za taki max jaki powininen być ?


Zmieniony przez - ghuluzmc w dniu 2021-09-02 23:47:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 51 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1229
Dziś zrobiłem badania. Wyniki są zadowalające hematokryt z 55.1 spadł na 48.5 a hemoglobina z poziomu 17.9 na 16.7 także jestem zadowolony. Dodam, ze nie stosowałem niczego oprócz acardu (nie mówię ze ma jakiś wpływ na obniżenie, bo zapewne nie ma) i odstawiłem boldenon i masteron. Namieszały mi ładnie w morfologii, teraz praktycznie wszystko znów w widełkach.

Od jutra dorzucam npp i lecę z masa ze spokojna głowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3780 Napisanych postów 18458 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205585
Na npp kontroluj morfo bo nandrolon lubi podobnie jak bold namieszać parę parametrów.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 27 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13335
Mi npp zrobiło kisiel z krwi także j/w trzeba uważać. Ip6 i natto u mnie się bardzo dobrze sprawdza. Dodatkowo jak wartości spadły poszedł upust krwi. Ale nandrolonow już chyba nie wezmę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 51 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1229
Zobaczymy :/ kontrolować będę co miesiąc. Natto już zamówiłem póki co sam enan 200 e3d i npp e3d 100mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 27 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13335
U mnie szło cypka 200mg e2d + NPP 150 e2d z podbiciem do 200 mg może dlatego tak morfo wywaliło...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 51 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1229
A po upuście była od razu poprawa ? U mnie to kwestia miesiąca i się poprawiło ale musiałem odstawić środki. Ciekawi mnie co będzie na npp i w razie czego jak zapobiegać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 27 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13335
Spróbuj ip6 1,5 g + 400 natto rano i wieczorem + dużo wody przy takich dawkach NPP i teścia powinno pomóc. Przynajmniej na mnie działało.
Po upuście poprawa od razu wiadomo.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 27 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13335
Miałem dostęp do wyników on-line po przez szybkie logowanie w labie. Telefon nowy i screeny przepadły niestety...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 51 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1229
Panowie, w sumie zapomniałem o tym wspomnieć, ale od jakiegoś tygodnia w ciągu dnia odczuwam nieraz ból głowy, zacząłem sobie mierzyć ciśnienie z którym nigdy nie miałem problemu przed saa miałem nawet zbyt niskie. Aktualnie na pomiarach z przeciągu kilku dni mam wysokie skurczowe 140-150/60-70. Wynika to zapewne z saa ale jest czym się martwić ? Wrzuce sobie dziś czarny czosnek w tabsach i zobaczę co to da, ewetnualnie za tydzień może wybrać się do rodzinnej ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hgh dawka

Następny temat

HGH i teść

WHEY premium