SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hcg jak sprawdzic czy dziala

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94649 Napisanych postów 364646 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669681
też nie spotkałem wałowanego hcg
a jeśli chodzi o przechowywanie to kilka pudełek pregnylu miałem w schowku w aucie latem przy wysokich temp
a jak wiadomo auto na słońcu to w środku z 50 stopni pewnie było
potem wbijałem to hcg działało normalnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 21 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2347
miczelx
Nic nie oznacza, chcesz wiedziec czy hcg dziala to idz na badanie testa, inaczej tego nie sprawdzisz


Badanie testa robiłem w zeszłym miesiącu, wyszło poza widełkami ;) taki stan rzeczy potrwa pewnie jeszcze jakis czas wiec nie jestem w stanie stwierdzic czy hcg zwiekszyło produkcje.

miczelx
No tylko rzecz w tym ze testy wykrywaja HCG od stezenia 50mIU na mililitr, wiec 0.05IU/ml gdzie w naszym ml powinno byc 5000iu czyli 100tys razy wiecej.
Wiec takie sprawdzenie jest delikatnie mowiac niedokladne a zeby wogole nie bylo tam hcg jest w zasadzie niemozliwe, tego sie nie podrabia, nie ma nic tanszego zeby tam wsadzic co mogloby udawac HCG.
Zeby nie bylo, ja uwazam ze wiekszosc HCG z czarnego rynku dziala ok


Dlatego kreska testowa wydaje sie powinna byc purpurowa
A co do podrób to sie zgodze raczej niespotykane, chodziło mi o to czy w okresie letnim hcg sie n ie przegrzeje przez złe przechowywanie (ulotka pregnyl 15 C, ovigil 20 C temp.przechowywania),

lodzianin1
też nie spotkałem wałowanego hcg
a jeśli chodzi o przechowywanie to kilka pudełek pregnylu miałem w schowku w aucie latem przy wysokich temp
a jak wiadomo auto na słońcu to w środku z 50 stopni pewnie było
potem wbijałem to hcg działało normalnie


ok, to mnie troche uspokoiłeś
Zrobie jeszcze kilka testów na hcg z innego źródła i zobaczymy czy bedzie jakas roznica.



Zmieniony przez - Jack Sparrow w dniu 2015-09-21 22:10:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Jack Sparrow


Dlatego kreska testowa wydaje sie powinna byc purpurowa
A co do podrób to sie zgodze raczej niespotykane, chodziło mi o to czy w okresie letnim hcg sie n ie przegrzeje przez złe przechowywanie (ulotka pregnyl 15 C, ovigil 20 C temp.przechowywania),




W praktyce w ten sposob nie ocenisz, o tym wlasnie pisalem wczesniej,
stezenie w Twoim roztworze napewno bylo po stokroc wieksze niz potrzeba do uzyskania mocnej kreski

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

porada na drugi cykl

Następny temat

deca durabolin 4 tydz

WHEY premium