SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak sprawdzić czy HCG działa?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 94 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4126
Witam. Mam kilka paczek Pregnylu z polskiej apteki, ale od dila. Wbiłem na razie jednorazowo 2500j i poddaje jego działanie w wątpliwość. Być może dil nie przechowywał tego odpowiednio, ale tego się nie dowiem. Więc jak w temacie: jak sprawdzić czy hcg działa? Słyszałem coś o jakiś testach ciążowych czy cuś... ale za bardzo nie wiem o co kaman... Pozdrówki dla wszystkich Kafarów z okazji świąt Wielkanocnych!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
Testy są mało wiarygodne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A robisz pct,czy podczas cyklu to bijesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
Jesli jestes podczas PCT to poziom testa powinien wzrosnac po kilku iniekcjach z HCG

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlatego pytam o to na jakim etapie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Ja osobiście czuje hcg po kilku godz od iniekcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
Ja po wbiciu 5000 iu po 2 dniach odczuwam "buzowanie w jadrach" przy mniejszych dawkach niestety nic nie odczuwalem

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
wbij jednorazowo 5000 powinienes poczuc

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 94 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4126
Ogólnie to planuje PCT po 3 miechach ON Testa solo. Zawsze były jakieś odczucia w jądrach. Takie delikatne łaskotanie itp. Mam jeszcze 4 paczki w tym 3 od dila a jedna którą sam dostałem z apteki zapakowana w odpowiednie folie i odpowiednia przechowywana cały czas. Więc jak strzelę to swoją to będę wiedział na sto pro. Pytam bo boję się sytuacji gdy na PCT test syntetyczny po tygodniu zejdzie do zera z Pregnyl nie kopnie jąder i będzie blokada jak w dyfrze od Stara i cały odblok o kant D. Badania - to oczywiście wiem. Ale u mnie dopiero po ok 10 dniach bo będę miał pewność że test już zszedł. Dlatego potrzebna jest ta pewność czy oprócz badań są jakieś inne sposoby gdy nie czuje się działania. Dzięki za rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Ja przy 2500iu jednorozowo odczuc wiekszych raczej nie zauwazam, bez wzgledu na to czy hcg od dila czy z apteki.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Ja rowniez nie czuje zadnego dzialania hcg, natomiast po jakims czasie widze wieksza mase jader, ale to po kilku opakowaniach nigdy po jednym.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron Enanthate 250mg 'żyła'

Następny temat

Novothyral - wyniki

WHEY premium