SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gregg plitt- co sądzicie?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
baranek
"Trzeba będzie zmienić swoje myślenie na temat sylwetki, Markusem Rühl nigdy nie będę a Plitt ma sylwetkę do pozazdroszczenia i co najważniejsze do osiągnięcia. "
do osiągnięcia w jakimś stopniu-
1- nie wszyscy poświęcają temu tyle energii i mają tyle motywacji
oraz CZASU
2- co się z tym wiąże- nie każdy ma taką silną wolę
by podporządkować się danemu systemowi odżywiania, odmówić sobie piwka, czekolady, etc
3- taka sylwetka to nie tylko litry wylanego potu na siłowni,
lecz również ogromne nakłady finansowe, sam koszt karnetu na profesjonalnej siłowni
[takich w Polsce mamy tak naprawdę niewiele] to mnóstwo kasy,
dolicz do tego idealnie ułożoną dietę, najlepszej jakości produkty spożywcze
i wszystkie odżywki [metrx-a] które do tanich również nie należą
4- jednak nie każdy może mieć taki brzuch,
nie oszukujmy się, jednak predyspozycje genetyczne też są istotne.

Jeśli chodzi o wymiary-
Gregg waży koło 86- 90kg przy 185cm,
w bicepsie ma ~44-46



"Niby Coleman np. ma więcej w bicku, ale wygląda gorzej od Plitta, jak dla mnie przynajmniej. Nie wiem jak dla reszty. "
Tylko zauważ, że Gregg NIE JEST kulturystą,
to kwestia indywidualna, gorzej, nie gorzej,
po prostu inaczej...moim zdaniem po prostu bardziej estetycznie.

Nie wiem, jak tak naprawdę wygląda jego trening,
z jego wypowiedzi wynika, że jest to split.
Zauważcie też, że on już osiągnął pożądany cel- jeśli chodzi o sylwetkę-
to raczej kwestia utrzymania takiej wysokiej formy.


Jeśli ktoś zna angielski- polecam rozmowę z nim-
jest naprawdę inspirująca,
koleś po prostu tryska pozytywną energią-
przy okazji opowiada ciekawe rzeczy nt diety, etc...



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Hmm narazie cwicze silowo/masowo, ale niedlugo tez zaczne cwiczyc malymi obciazeniami i zobacze jaki bedzie tego efekt. Narazie zalezy mi na sile. Orius1990 szczerze watpie, nie wyglada mi on na kogos kto sie lapie za tego typu doping, on jest jak widac bardziej wyczynowcem, te wygibasy na drazkach etc.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
wellcome7, sylwetka jak najbardziej do osiągnięcia, da się ją zrobić w domowej siłce na wolnych ciężarach. Co do diety, to bez niej można tylko marzyć, a suple w Polsce są coraz lepsze i z czasem przyjadą do nas cukiereczki z USrAela. Jestem Ektomorfikiem, tak że bardziej mam predyspozycję żeby osiągnąć tą sylwetkę niż megamasową.
wellcome7, żaden sport nie jest czysty, wszystko zależy od doboru środków. To działa na tych samych zasadach jak trening, są środki na rzeźbę, siłe, ubicie i masę. A to czy on koksił to jest to jego prywatna sprawa, każdy orzę jak może.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
"wellcome7, sylwetka jak najbardziej do osiągnięcia, da się ją zrobić w domowej siłce na wolnych ciężarach"
nijak nie mogę się z Tobą zgodzić...

ale kłócić też nie zamierzam.

Zmieniony przez - wellcome7 w dniu 2010-12-06 22:06:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 478 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7386
Pewnie że można to osiągnąć na domowej siłowni. Trening to tylko jeden z wielu czynników, nie jest NAJWAŻNIEJSZY. Myślę że dla mnie ta sylwetka, (jak i dla baranka) jest jak najbardziej do osiągnięcia ;) (witam w klubie ekto xd)
Dieta, to też nie jest powiedziane że musisz żreć mega super produkty. Jesz sporo, rośniesz, rzeźbisz i tak w kółko aż do upragnionej sylwetki ;)
Jak dla mnie możliwe że się kuł, ale kogo to obchodzi, od samego skłucia dupy bicek nie rośnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
haker to poka
jak teraz wyglądasz
skoro piszesz że to do osiągnięcia : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Trening nie jest najwazniejszy? Co ty wypisujesz...trening to bodziec dzieki ktoremu rosniemy...To ze jestescie ekto nie oznacza ze ta sylwetka jest dla was jak najbardziej do osiagniecia, od tego czy osiegniecie taka sylwetke zalezy wiele innych czynnikow, takich jak ogolny "uklad" miesniowy etc. Ten koles jak widac nie jest typowym kulturysta czy tez osoba ktora caly czas masuje, a pozniej sie rzezbi. On po prostu dobrze sie odzywia i cwiczy, a skutki tego sa takie jakie sa. Ma super rzezbe i tyle. Szczerze watpie czy bral cos mocniejszego, bo nie mial raczej takiej potrzeby, on nie chce byc wielki jak Arnold, po prostu zalezy mu na estetycznej sylwetce, do zbuowania ktorej nie sa potrzebne silne srodki...

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 478 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7386
Wyglądam żenująco xd Ale to że tak nie wyglądam, nie znaczy że to jest nie do osiągnięcia ;) Raczej poproś o fory baranka, ma dużo większy staż i pewnie wygląda o niebo lepiej ;) Ja się z fotkami powstrzymam ;)
Edit: goth, nie chodzi mi o to że trening nie jest wgl. ważny. Ale jak ktoś będzie tylko trenował, a jadł ***owo że tak się wyrażę to może pomarzyć o przyrostach. Znowu jak ktoś będzie tylko jadł ale będzie trening słaby to też nie będzie oczekiwanych efektów.
Po za tym nikt nie mówi że chce wyglądać jak jego kopia, albo odbicie w lustrze. Mówię tylko że można zbliżyć się do wymiarów, poziomu tkanki tłuszczowej itp.
Wiadomo że identyczny nikt nie będzie bo każdy jest inny :)

Zmieniony przez - haker94 w dniu 2010-12-12 15:07:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6657
http://30.media.tumblr.com/tumblr_lbpg9c7LdO1qcbnafo1_500.jpg

to sa duze nogi?

jak dla mnie to fajnie, ale nic szczegolnego. u mnie na silce jest takich wielu. nogi chude jak wiory i dlatego pewnie jest to idol autora, ktory nie robi przysiadow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 347 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6229
w latach 60' wszyscy tak wyglądali, kluczem do tego jest ćwiczenie całego ciała na jednym treningu oraz umysłu ,o czym wielu ludzi zapomina.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kto to jest ?

Następny temat

Podciąganie na drążku

forma lato