SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

glutamina a nitrix

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
czai ktos z was w jaki sposob glutamina i nitrix dzialaja na siebie antagonistycznie? i dokladnie z jakim skladnikiem nitrixa sie gryzie gluta. na opakowaniu jest napisane zeby nie spozywac nitrixa z glutamina.

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234941
ale to chodzi w jednej porcji

z reszta chyba i tak to nie ma zbytniego sensu.

Glute bierzesz po nitrixa przed treningiem i problemow nie ma

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 158 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4917
Miałem zakładać nowy temat,ale coś znalazłem to dopisze może się komuś przyda:

"Chris Ferguson is our president and cheif product formulator. In his experiments, he found that adding glutamine to Nitrix "cancelled out" it's effects. Why this occurs has been discussed in several published studies but at this stage is not 100% completely understood within the scientific community. Glutamine may reduce the availability of arginine for nitric oxide (NO) synthesizing enzymes. Thus, when you take a lot of glutamine, less arginine ends up getting converted into NO. For this reason Chris recommeneds limiting your intake of glutamine to 10 grams or less."

Mniej więcej biega o to, że robili testy i okazuje się, ze przyjmowanie glutaminy i argininy powoduje, że mniej tego drugiego zamienia się w NO. Druga sprawa jest taka,że nie dokońca wszyscy się z tym zgadzają.

Może ktoś testował na forum i wie mniej więcej czy można brać z glutą czy nie??

Bóg zesłał mnie na Ziemię by siać zamęt i zniszczenie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Coś kiedyś mi się obiło o uszy, ale właśnie nie wiadomo ile w tym prawdy. Chętnie się dowiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 158 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4917
Mnie to trochę dziwi bo np przy aakg treca i innych podobnych produktach nie ma takich zastrzeżeń co do gluty jak przy tym BSN.

Dlatego byłoby fajnie jak by ktoś mniej więcej wiedział coś o tym, albo testował

Bóg zesłał mnie na Ziemię by siać zamęt i zniszczenie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainerek czyli pierwsza styczność z suplementami.

Następny temat

MOCNY cykl: BSN NO xplode i HP + x pand + Anabolic Halo

WHEY premium