SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

glukozamina-jaka wybrac?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Quazar - na pewno o tym usłyszysz!

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
poje.bało was wszystkich!!?? qrwa co za post... i to nie tylko ten!!
a ty czarny z yakuzą do pary totalnie ******.lnięci jesteście...
o qrwa... aż mnie rzuciło...
po pierwsze jak nie macie dowodów żadnych spadków sprzedaży to lepiej sie zamknijcie bo to dziecinada i bezpodstawne oszczerstwa a takie w realnym świecie są karalne... na wasze szczęście to tylko zabawa wirtualna...
po drugie dziwi mnie ta nagła nienawiść do olimpu!!
po trzecie, to akurat rzadko sie zdarza ale popieram olimp w sprawie tej nagrody za dowody spadku bo to właściwe podejście do tematu...
po czwarte zapytam jeszcze raz: poje.bało was wszystkich??

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 760 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4001
ambroziak> to nie bylo ostrzezenie a raczej spostrzezenie
A czy przyjaciel? Ja tu jestem uzytkownikiem a nie przyjacielem. Nic nie mam przeciwko Olimpowi. Sam kupuje najchetniej ich produkty przy czym zebyscie mieli z czego sie smiac to glowna przyczyna sa te zaje***** opakowania! No spytajcie Cichego jak nie wierzycie. Jak robilem zakupy za 400pln u niego w sklepie to on mi tam zawsze jakiego vitlamaxa zapodawal a ja mu na to, ze olimp ma ladniejsze opakowania. Takie cos to mozna na regale postawic bo jesli chodzi o jakosc i dzialanie to nie zauwazylem jakiejs specjalnej wyzszosci. Przy czym innym to raczej polecam produkty innych firm, np. wlasnie wspomnianego vitalmaxa, bo raczje malo jest czubkow kierujacych sie opakowaniem
No a wracajac do tematu to moja opinia na temat tych ciaglych klutni zwiazanych z markami jest niezmienna... Klucicie sie bo macie w tym interes! I wcale sie nie dziwie. Jakby mi za to placili to tez bym sie klucil. Ogolnie gila mnie to wszystko. Mam po prostu smiechu po szyje :D Ciekawie sie czyta takie posty, wiec... kluccie sie nadal
Przepraszam jesli urazilem tych ktorzy nie maja w tym interesu i z samej zasady walcza z pseudomonopolem olimpa, albo baaardzo nielicznych, ktorzy faktycnzie zawiedli sie na jakims produkcie, ktory wykonany przez innego producenta jest o niebo lepszy (o ile takie produkty w ogole istnieja).

WILHELM - w koncu cos sensownego ktos powiedzial

Zmieniony przez - Muzykmg w dniu 2005-02-13 23:50:27

===> ...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Sławku miłego urlopu
Ale tutaj :"Ceny mogą spadać, właśnie z uwagi na wysoką sprzedaż. " to Ci nie wyszło.Z tego powodu nikt by raczej ceny nie obnizał.Odwrotnie-gdyby sprzedaż spadała to ceny leciałyby w dól.Megakapsy wychodza dośc tanio..hihi
A co do wypowiedzi Wilhelma-zgadza się, po***ało tu kilka osób.
bez sensu.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 260 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6605
Niom dokłądnie.
WILLHELM dorze podsumował
Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 786 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7380
a ja tylko o glukozamine spytalem
pozdrawiam

kliknij,to nie boli http://www.pajacyk.pl/
pozdro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
mietus...sugerujesz ze jak cos sie lepiej sprzedaje to cena teo czegos wzrasta ?

jaki w tym by byl cel ? obnizenie sprzedazy ?!...bez przesady kurcze..

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
eee tam nic nie napisze , bo poprostu nie warto ...

Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2005-02-14 09:12:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 780 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 67542
Miętki wlasnie tak sie czesto robi,jak sprzedaz wzrasta to sie cene jeszcze troche obniza.

voytas

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak i kiedy najlepiej thermal pro?

Następny temat

USA = brak specyfików o jakich mówicie

WHEY premium