SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

glukozamina-jaka wybrac?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest dobra i jest to identyczny surowiec jaki stosuja prawie wszystkie inne firmy

natomiast osobiscie opowiadam sie za mixami w terapi stawowej
nie za sama glukozaminą

olimp
ma dobre zestawy, vitalmax ekonomicnego i ciekawego arthroxa

natomiast hitem jest joint performance mrm
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
jak wyzej
jesli chodzi o samą glukozamine to klienci bardzo chwalą tą z hajteka
w sumie nie bez powodu dostała tytuł LEK ROKU W POLSCE !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Bul - święte słowa!!!...
Na manieniu kienta firma daleko nie zajedzie. Faktycznie, jednej z tych, co mniały, jak się sprawa sypenęła, to sprzedaż zaczęła spadać "na łeb, na szyję". Mam na myśli tą, której szef rozpowiada bajki na temat swojej, świetnej znajomości wyników ekonomicznych innych producentów. To taki prosty bajer - "odwracanie kota ogonem".
Natomiast jakość i troska o kienta wyznacza jeden kierunek - wzrost sprzedaży.

Bimek - "Złoty Lek" to bardzo prestiżowa nagroda!!! Olimp zdobył ją za karnitynę i Osteoblock. Glukozaminy nie przedstawialiśmy do tej nagrody, bo wydawało się nam, że jest to preparat specjalistyczny i wymaga bardziej szczegółowego uhonorowania. Glukozamina Olimpu zdobyła "Złoty Lek Ortopedyczny".

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
jak zawsze
czujny , zwarty , gotowy
sławek A.
mistrz kontrataku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8808
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Bimek - teraz trochę ode mnie odpoczniesz - jadę na tydzień w góry.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
Witamy
Bulmastif prosimy wypowiedz się jaśniej w kwestii spadku sprzedaży ,o jaka firmę chodzi?
Jeśli o naszą to prosimy o podanie źródła tej wiedzy.

Bo jeśli jest to wiedza oparta na pobożnych życzeniach maxi11 to oświadczamy ,że jest to wierutne kłamstwo wyemitowane w akcie desperacji kiedy nie starcza pomysłów i środków na normalną konkurencję na rynku.

Ponieważ bajka maxi11 rozeszła się tak wielkim echem proponujemy mu coś w rodzaju „zakładu Sonbatego”(nie ukrywamy ,że pomysł ten nam się bardzo spodobał.)

Otóż Maxi11 odkryj karty gdyż masz do wygrania 100 tys pln jeżeli jest prawdą, że sprzedaż nasza spadła o 35 %,jeśli nie wówczas ty zapłacisz nam taka samą sumę.
Układ prosty i uczciwy

OLIMP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8808
SOG DLA OLIMPA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodzilo mi własnie o olimp

a zrodeł mojej wiedzy jest kilka
( bez obrazy ale ja jestem wolnym strzelcem na forum , mowie co chce i co wiem
i w przeciwienstwie do osób reprezentujacych firmy np jak wy
nic mnie nie obliguje do przedstawiania dowodów na pismie)

choc oczywiscie nie jest to 30%
ale jest to 100% pewne ze udzial w rynku maleje

choć uczciwie stwierdzam ze jakosc wzrasta ale wzrasta i konkurencja w sensie dostepnosci

ide do kina pa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Bul - bez przesady - nikt nie chce od Ciebie dowodów na piśmie. Ja wiem, że jesteś facet rozsądny "do bólu", więc poddaj tylko krytyce opowieści bajkopisarzy. Od czasu, jak tylko zacząłem pracować z Olim (chyba od ok. 10 lat), bez przerwy słyszę od "życzliwych", że Olimpowi spada sprzedaż i że to upadająca firma. Pierwszy raz usłyszałem taką bajkę właśnie, gdzieś 10 lat temu, od właściciela konkurencyjnej firmy. Po tej firmie zostało już tylko wspomnienie, a Olimp, jak widać, nie tylko trzyma się dobrze, ale co raz to lepiej.

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak i kiedy najlepiej thermal pro?

Następny temat

USA = brak specyfików o jakich mówicie

WHEY premium