SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gino na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3360
a siłowo? libido ? wymiary chociaż w przybliżeniu coś? kiedy się rozkrecił tak porządnie ? pytam z ciekawości ponieważ sam jestem po 2 shocie dopiero tego samego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 344
u mnie sie wkręcił tak dobrze po 5 strzale. Jessli chodzi o libido to teraz jest w miarę ale ostatnio jak biłem to po 10 mnie przyblokowało ładnie:) Siłowo na plus po 5. Z wymiarami nie pomogę bo jak wspominałem nie mierzyłem sie przed i teraz też się nie mierze. Optycznie jest ok i spełnia moje oczekiwania. Tylko to gino nie wiadomo skąd się wzieło:( Mam nadzieję, że się wciągnie na porady czekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3360
po 5 kg po miesiecznej kuracji na mixie z 3 środków ? coś chyba jednak robisz nie tak, chyba ze jestes po jakims innym grubym cyklu ale to i tak powinno lepiej porobic, napisz co jesz przez caly dzien i jaki rodzaj treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 344
:) moze i mało ale uwierz mam teraz inny większy problem:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1018 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9579
koks nie dla CIebie po tym zdjeciu widac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Tamoxa to sobie można wsadzić gdzieś... I tak jak kolega aniaaniaa napisał, po odstawieniu tamoxa to dopiero może wypyerdolić esteogen.. Ja bym tutaj działał jakimś dobrym IA w przypadku estro typu Arimidex/Aromasin/ATD/Femka ( Femka na 1miejscu rzecz jasna, bo kosi też prolaktynę ) Jeśli jakiś inny IA wybierzesz to dodał bym do tego jeszcze Dostinex gdyby prolaktyna też była wywalona aby ją zbić i powinno wszystko minąć ;) Ale doradzić można będzie jak będą wyniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 344
Witam ponownie i wstawiam wyniki badań.






Zmieniony przez - cubasaozora w dniu 2013-05-20 18:25:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 344
Chyba prolaktyna nie jest tutaj winowajcą, więc co dalej działać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 314 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4776
a moze to lipomastia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Prolaktyna w normie tak że tutaj mamy do czynienia z gino estrogenowym. Kup dobry IA, Aimidex/ATD/Aromasin/Femara i działaj ;) Powinno minąć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winko tabl a hcg

Następny temat

Prop vs enan

WHEY premium