SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gdzie kupic spodnie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1902 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13287
damian
To jest niemożliwe
koleś z takimi wymiarami nie może kupować normalnych ciuchów
chyba że ma na miare robione , więc nie wciskaj kitu , że w normalnych jeansach chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
Może do krawca na zamówienie żeby zrobił ...

Damian niezły kit wymiary kolegi strzelałes chyba

Zmieniony przez - Bover0 w dniu 2009-08-23 11:37:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5527
powaznie mowie ! nie mowil mi ze na zamowienie ma spodnie, wiec mysle ze normalnie kupuje ! przewaznie chodzi w sztruksach , rzadziej w jeansach

Jeśli podoba Ci się moja wypowiedź, kliknij w prawy dolny róg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Mordex, albo Gasp dla autora w takim razie
Ostatecznie poszukaj spodni surplusa, też powinny być ok

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34206
A jakie kupujecie koszule bo jak ktoś wspomniał już to jak się kupi to są strasznie długie i szerokie na dole i często wiszą wory po bokach, jak się wsadzi je w spodnie ...


Spodnie to w cropie można kupić i przerobić na szwach w pasie przynajmniej ja tak robię bo w pasie to mi zawsze z kilometr brakuje, po takich przeróbkach spodnie są całkiem dopasowane.

Zmieniony przez - piotrekzx w dniu 2009-08-23 12:09:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Koszulki kupuję clinica, nie największe rozmiary i są ok, nie są za długie, ani za szeroki i chociaż łapy nie opinają

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1322 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29451
Witam, jak masz taki problem ze znalezieniem spodni, to ostatnio zawsze bezpośrednio przed i po zawodach Strongmanów są reklamowane ubrania jeansowe z kolekcji Pudziana i właśnie Mariusz ma je na sobie w tej reklamie. Poszukaj tej kolekcji. To tyle z mojej strony. Pzdr

Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z koszulami rzeczywiscie prze***ana sprawa. Kolnierzyk dusi, koszula na klacie opieta, a na dole powiewa jak choragiew

Znacie jakies sklepy w Warszawie z koszulami wymiarowo dobrymi dla ludzi cwiczacych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7005
A co do spodni to sprawdźcie firmę Mexx. Ja znalazłem rozmiar 34/34 gdzie przy 88 w pasie w udzie mają 68. Większośc spodni przy 88 w pasie ma max 64 w udzie, więc może to 68 kogoś poratuje

Zmieniony przez - Spring762 w dniu 2009-08-24 18:31:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Kurva załamałem się, ja mam w udzie 60+, przy 178cm waga 80...
Nigdzie nie mozna dostac normalnych spodni
Ostatnio w Croppie kupiłe, w udzie dobre ale z 30cm za dlugie i z 15cm w pasie
Jak mi krawcowa skrocila to teraz w nogawce przy butach sa za szerokie, ale lepsze takie nż dopasowane w udach 5x zaloze i dziura się robi

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zakwasy a regeneracja

Następny temat

wyciąg

WHEY premium