SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

fotki z promo śnieżynka 2012

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 283 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14964
wrzucam kolejną fotkę, tym razem Peak, jeszcze tylko jedna paczka od Hi Tec/Peak domówiona pół godziny przed końcem promocji i zrobię zbiorowe zdjęcie mojej tegorocznej Śnieżynki ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
Wielkie dzięki Za tą Akcję Hi-Tec!!
foto:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Długo czekaliście na realizację zamówienia? Zamawiałem 13 dni temu, 10 dni temu dostałem e-maila, że rozpoczęto realizację zamówienia. Do tej pory nie ma informacji o wysłaniu paczki. Śnieżynka mnie chyba odwiedzi po Świętach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 425 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9463
Satan mały offTop ale co tam;] ja 6 grudnia 7:06 zamawialem a dzisiaj wyslali z peak, bo z hitec dostalem chyba 10 grudnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9158
ProSatan napisałem cos na temat paczek w 2 temacie :)
Paczka z Peak przyszła mi w piatek i przed chwila dzowniłem o paczke i Panii powiedziała mi ze nie jest wysłana,ale "powinna" byc w ym tygodniu. Zabrzmiało to tak mało przekonujaco, ze az powiedziałem chyba w to Pani nie wierzy to nic nie powiedziała ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13528
djgfafa gdzie na stronie sklepu hitec znalazles vasofusion ? bo szukałem dla wlasnego zamowienia, lecz nie znalazlem tego produktu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
ładne zestawy macie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Elcok
djgfafa gdzie na stronie sklepu hitec znalazles vasofusion ? bo szukałem dla wlasnego zamowienia, lecz nie znalazlem tego produktu


Na stronie sklepu nie było. Kamil pisał w temacie o Śnieżynce że można zamówić mimo to (ja zamówienie złożyłem mailowo).
ps. I panowie to temat do zdjęć

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1591
Dzień dobry. Przepraszam za jakość zdjęcia. Mniej więcej widać cóż to tam jest.



Podziękował Hi-tec'owi. Do następnego.

Zmieniony przez - Paiatzzo w dniu 2012-12-18 21:41:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
mega zestaw! sog

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAAs TNT vs BCAAs TST vs BCAA Powder

Następny temat

ŚNIEŻYNKA INFORMACJA!!!

WHEY premium