SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

fotka....tak na przywitanie wracam z nowym rokiem:D

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 349 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3006
dzieki za opinie.myslalemn ze mnie zjedziecie po maksie.powaznie.nie wymiary sa aktualne w sensie w miare.jakos tak dokladnie sie nie mierzylem.ale wiesz co do lapy..to ja mam taka budowe bicepsa,ze mam dlugi miesien i czy napne bicepsa czy mam tak jak stoje to w sumie wymiar jest taki sam prawie.nie moge takiej ze tak powiem gulki sobie wyrobic bo ogolnie od razy mi cala lapa sie zwieksza wizualnie..heh jakos tak.pozdrawiam sogi odbijam choc nie wiem czy moge bo na smsamnie nie stac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
fajnie duza lapa obcisla koszulka - heh maj stajla tylko ze ja mam mniejsza lape ale SOGa dam bo sie nalezy daj jakies zdjecie z bratem skoro tez cwiczy i jak napisales koksiak z niego

Zmieniony przez - rondell w dniu 2005-01-06 23:49:23

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 349 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3006
on jest mlodszy rok ode mnie.doszedl do 43 w lapie,w sumie nawet wyrzezbiony,ale taetrz cykl zaczal wiec po cyklu cos zapodam i jak bede mial aparat,ale ja przy nim to sie poprostu chowam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
dobrze jest, łap soga :D

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prv_87 ta nie bicie tracisz życie, za spam dostajesz bam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
jest dobrze

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
heh DUDEK no co ty:), tak se przegladałem fotki i u tych u ktorych jest dobrze trzeba nagordzic )

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 349 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3006
dzieki za oceny i sogi.odbije po wykupieniu abona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 600 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7714
Ładnie. Sog

Moje foto http://www.sfd.pl/temat175432/strona1/
Zapraszam do działu "Doping", spotkasz tam niesamowitych ludzi i przeżyjesz niezapomniane chwile

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1562
widze ze Ty tez nie najmniejszy....:) dzienki za sog i odbijam sogiem oczywiscie tez...pozdrawiam..

baunce browar dzifki najdrozsza whisky :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oceń mnie!!!!

Następny temat

Kickers =)

WHEY premium