SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

fbw czy spilt

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
ecko unltd

zapomnij o split systemie,bo nic z tego nie bedzie.
nadal pozostan przy treningu calosciowym.
w linku ponizej znajdziesz bardzo interesujaca mutacje:

https://www.sfd.pl/Staz_1_rok/pierwszy_powazny_split,_PROBLEM_:_-t467038-s2.html

(zamiast mc w srody-zastosuj podrzut lub high pull)
to plus odpowiednia czestotliwosc w przysiadzie powinna poprawic twoj wyskok w mgnieniu oka.

i please...nie placz,ze teraz jeszcze jestes za mlody na pewne cwiczenia,bo obrazasz kilkunastoletnich ciezarowcow.
zadbaj o perfekcyjny instruktaz,zacznij na malych obciazeniach i zachowaj zdrowy rozsadek-to wszystko.0 filozofii.

jak juz ogarniesz ten prosty trening,zaczniesz przykladac sie rowniez do miski,to wtedy mozesz pomyslec o cyklu kreatynowym.
wczesniej-strata kasy.

pozdrawiam.

ps.
grupa raz w tygodniu to najwieksze nieporozumienie w historii metodyki treningu silowego!,a w przypadku takich swiezakow,jak WY-tym bardziej.
miesien musi byc pobudzany z odpowiednia czestotliwoscia,bo inaczej wielkie G bedzie.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
diete trzymam wiec na kreatyna jest w tej chwili chyba dobreym pomyslem.Od prawie roku cwiczaę tylko FBW musze chociaz na 6 tygodni zmienic to, zobacyzmy czy beda efekty, jak nie to na 2 cyklu mono powroce do fbw.

PS niezle potraficie namącić w głowie jedni pisą że spilt jest ok super, a inni że jest do dupy...;/ Sam nie wiem kogo mam się juz słuchac

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
A mozeby to jakos pogodzic np bede robil spilta, z tym, że zamiasc robienia nóg w piątki, bede robil przysiady co trening??Czy to może pomóc mi przy wyskoku?Tak na serio to bardiej zalezy mi na wyskoku niz na masywnych nogach

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3334
Na wyskok to lepiej rób wspiecia na palce, skoki na skakance i bieganie. A jak tak bardzo boisz sie tych przysiadów ze sztangą to rób bez, ale więcej powtórzen. Możesz również robić na 1 nodze. Napewno pomoże na poprawienie wyskoku:)

Jeśli nauczysz się umierać - wyzwolisz się od tego...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
Nie jednak zdecyduje się na te przysiady chyba to jest najlepsza i najszybsza droga do wyskoku...CIągle czekam na odp dotyczącą mojego posta wyzej nr przysiadow co trening.

Aha i jeszcze jedno czy to aby nie przypadkiem praca na marne z tym wyskokiem, bo...wiadomo ze pare kilo mi skoczy do góry na diecie, jeszcze do tego mono to z pewnoscia ze 4kg bedzie, wiec i wyskok bedize niższy.Zawsze mnie to nurtowało ćwiczyć wyskok podczas cyklu na masę^^

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
Kong La De

jak nie wiesz o czym piszesz,to nie pisz!


ecko unltd

teraz juz wiesz dlaczego masz taki metlik w glowie?

....bo prawie 100% ludzi,ktorzy zabieraja glos w tym dziale nie powinno nawet klawiatury dotykac!(wystarczy spojrzec wyzej)

...a wracajac do twojego tematu.

przestan sie motac-to najgorsza przypadlosc nowicjuszy.
nie kombinuj,bo nic z tego kombinowania dobrego nie bedzie.
dostales juz komplet porad-wez sie do roboty,bo czasu szkoda.

czy nadal bedziesz czekal na "madre"rady malolatow?

rece opadaja....

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
https://www.sfd.pl/SPLIT_do_oceny.-t466560.html

Znalazlem ten link ktory wyslales komus, kto chcial rowniez tak jak ja robic spilta...
Powiem ze nawet neizly jest taki plan(rozne cwiczenia, brak monotoniczności)
Czy takim planem mozna poprawic wyskok?

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
ecko unltd

ja swoje,a on swoje.

plan,ktory pomoze ci w realizacji twojego celu juz otrzymales.
nie kombinuj!

po co szukasz pomocy,skoro sam wiesz lepiej i zrobisz po swojemu?
totalna glupota.

pozdrawiam.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
Poczekaj uwazasz ze ten plan zlozony z 3 cwiczen na 1 trenngu jest ok??
Powiedz mi dlaczego tamten spilt A1B2A2 itd.. jest zly? W kazdym tygodniu gora lub dół są trenowane 2 razy...

Chccialbym ulozyc sobie taki trening, w ktorym stosowalbym zamiennie np rozpiętki w wyciskaniem na skosach, jakies przysiady co trening dla zwiększenia wyskoku, mam kiepskie tylnie częsci miesni naramiennych, poniewaz zawsze robilem tlyko unoszenia bokiem i wyciskania zza głowy... Ogolnie cale ciało, lecz FBW juz robilem i przez ostatnie 2 miesiące cwiczenia nie bylo efekow przy diecie.


Zmieniony przez - ecko unltd w dniu 2009-02-16 17:55:25

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
ecko unltd

chlopie!
to nie jest kwestia lepszy-gorszy.
po prostu tamten split(a wlasciwie-zaden) nie jest odpowiedni przy twoim poziomie wytrenowania,rozumiesz?

nie ukladaj zadnych planow,bo nie masz o tym zielonego pojecia.
stosuj gotowe,sprawdzone rozwiazania.

pozdrawiam.

Zmieniony przez - traktor71 w dniu 2009-02-16 19:07:07

"live and die in the squat rack"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc w skorygowaniu treningu

Następny temat

Ciekawe pytanie...

WHEY premium