SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

fajne bluzy z ameryki

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21200

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przykro mi, ale w Nowym Jorku w zyciu nie bylam Mieszkam w Illinois i bylam tu juz w niejednym mall'u i w kazdym trafilam na przeceny. Oczywiscie nie za kazdym razem A calkiem niedaleko, bo 30 mil ode mnie jest taki mall, gdzie wiekszosc sklepow to o*****'y. Prawde powiedziawszy zazwyczaj kupuje tanie ciuchy, bo tego wymaga moja sytuacja. Gdy latem zaplacilam za spodenki $35 dolarow, to sama sobie nie moglam uwierzyc, ale bardzo takie chcialam Ze o ciuchach dla dzieci nie wspomne, bo za takie zdarza mi sie placic po 2, 3 dolary i bynajmniej nie kupuje im ubran w Walmart. Najczesciej jest to Gap lub Old Navy. Trzeba tylko chciec

A co do tych majtek Fruit of the Loom, ktore oferuje malpaa, to myslalam, ze spadne z krzesla. Po pierwsze tutaj takie cos kupuje sie wlasnie w Walmart (dla niezorientowanych jeden z najtanszych supermarketow z badziewnymi ciuchami - ja bardzo go lubie, bo kupuje tam chemie, pieluchy i zabawki), a kosztuje toto moze 6$ za paczke. Wiem, bo moj maz kupuje sobie do pracy. Dobrze, ze chociaz malpaa zaznaczyl, ze nikt raczej tego nie zechce za wyznaczona przez niego cene
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok powiem tak : jesli mam zarobic 20-30 zl na asprowadzeniu bl;uzy to serdecznie dziekuje....
to prawda ceny sa wysokie , nikogo nie namawiam, nie nalegam...
nie musze handlowac tymi rzeczami , a ten maly bazarek zrobilem z nudow...
a nazywanie mnie zlodziejem to lekka przesada....
a te ciuchy nie sa wcale z tych najtanszych sklepow (oprocz majtek FL hehe)
pozatym mieszkam w najdrozszym stanie po beverli hills w usa , wiec wybaczcie .. ceny sa wyzsze ....

ok mam to w dopie nic nikomu nie sprzedam
narta

elo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ty karool jak wolisz kupic w polsce takie same to twoja sprawa
30 zl taniej ja ci moge dac , a tyle ile zarobie to nie wnikaj...
chcesz lub nie , mi to rybka ;p
pozdro

elo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
eee... to ja chyba jeszcze raz pogadam z tym moim kumplem co jest w NY
moze jak mu wysle najnowsze sety z Manieczek to mi kupi jakies bluzy i nie naliczy tyle co Malpaa



-[][]------[][]- BodyBuilding -[][]------[][]-

(E) ..:: http://www.karol.ekwador.prv.pl ::.. (E)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
faktycznie dalem za wysokie ceny , przepraszam i odwoluje caly ten bazar...
nie spuszcze z cen bo nie chce mi sie biegac po sklepach i targac bagaz za 10 zl...
pozdrawiam

elo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ej pedrik nie kupisz polarowej bluzy GAP za 15 $ zapomnij

elo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2497 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13302
Co do ubrań to są spoko, ale ceny są za wysokie.
Ale w****ia mnie że w USA wszystko jest takie tanie, nawet takie ubrania, jak jest nowa kolekcja to bluzy po 80$ chodzą, ale to i tak nie jest dużo, nieco drożej niż w Polsce, a zarabia sie tam przecież sporo więcej niż u Nas, tylko że u nas po sezonie nie kupisz za***istej bluzy za jakieś 80 zł, a tam tak i to sie nie tyczy przecież tylko bluz.

Pomóż dla diabła, a odwdzięczy ci się piekłem

PAN BÓG NIE LUBI TCHÓRZY...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12054
Siema:)No 150 to spoczko cena:)A słuchaj wyslij mi fotki spodni na maila...jakie tam masz fajne sean to mi wyslij fotki.A jaki masz rozmiar??)Odpisz na maila!KLIMO

,,MaSa To PoTęGa,,

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Malpaa, zlodziejem to Cie chyba nikt nie nazywal
Poza tym przyznaje Ci racje, ze masz prawo sprzedawac to za ile tylko chcesz Ja po prostu bym tak nie potrafila, zwlaszcza, ze ludzi z forum traktuje jak dobrych znajomych No ale ja juz jestem taka "mientka" i biznesloman ze mnie nigdy nie bedzie
Moze nie powinnam sie tu wczesniej odzywac, bo to w sumie nie moja sprawa, ale po pierwsze Patrick i tak juz to powiedzial, a po drugie juz mowilam jak traktuje ludzi z forum

Greku, masz racje z tym, ze ciuchy kosztuja tu tanio w stosunku do zarobkow i np sprzet elektroniczny tez. Mnie tez to wkurza, ze w Polsce jest tyle drozej Ale to kwestia tego, ze tutaj sklepy musza walczyc o klienta Ale dla rownowagi napisze, ze tak zwane zycie juz wcale nie jest takie tanie, bo ja dla swojej czteroosobowej rodziny wydaje na samo zarcie okolo 150$ tygodniowo a i za mieszkanie trzeba zaplacic sporo wiecej niz w Polsce (ja np place $850 miesiecznie za dwie sypialnie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
:)

elo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jeszcze raz Legia...

Następny temat

zegarek casio - okazja

WHEY premium