SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

enan deka badania proszę o radę

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 689
może polecę saamego enana . walnąłem 3 szoty deki . i zaczałem sie zastanawiać bo przed cyklem non stop mi faja stała i sie chciało ruchać a teraz rzadziej dlatego zacząłem się zastanawiać nad tą deką i chyba ją odpuszcze .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
To odpuść. Ruchać Ci mogło Ci się odechcieć bo zbiles prl I e2 za bardzo.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 689
moze i tak . zobaczę w lutym na badaniach co i jak .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 689
a co byś mi polecił dołożyć zamiast deki do cyklu ? myślę nad boldem ale on nie daję takiego powera i drogo wychodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Wybór z inj ogromny nie jest. Treny, menty zostawiamy Czyli mamy testa, pochodne testa jak bold, nandrolony (DD i NPP) i pochodne DHT jak master. Młody chłop jeszcze jesteś i dałbym na twoim miejscu po prostu więcej testa - 500/week. Na koniec okresu masowego mete żeby doyebac na maksa i pozniej zamiana np na mastera przy redu.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 689
dzieki. polece narazie do badań e5d testa a po badaniach wjade na 500mg tygodniowo . może jakoś na dniach bym wrzucił metkę chcę pociągnać długo cykl. myślę czy teraz nie wrzucić metke w małych dawkach 20mg max 30 mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Masz dwa wyjścia. Albo dodać teraz do tych 250 e5d i pod koniec mety zwiększyć testa. Albo zwiększyć testa i na prawdę na dobicie końcowe już dać mietka. Chodzi o to, żeby się nie wystrzelać bez sensu bo meta to nie cuksy i do tego masz tak kombinować żeby zastoju przez ograniczenie anaboli nie było.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94624 Napisanych postów 364596 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669543
Możesz dać na 8 tyg metke po metce 12 tyg npp z podbijaniem dawki i znowu wskoczyć na metke i masz prawie 30 tyg cyklu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi na dd bardziej się chciało brzyczec niż na masterze. Tak więc sprawa bardzo indywidualna.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie mastera potraktował podobnie jak tren .....
Nerwusiasty....
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl TREN ACET+ TREN ENAN + GH +BOLD

Następny temat

Anavar

WHEY premium