SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

enan bold + ghrp6 + cjc1295 pomoc w rozpisaniu cyklu i odbloku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 295
Odebrałem wyniki, i jest problem z PRL 503mlU/l przy normie 57-357 . progesteron mieści się w normie, testo też , estradiol 46,85 przy normie 7,6-43,0 Co robić teraz, ostatnio miałem bardzo dużo stresu możliwe że skoczyła aż tak od stresu? generalnie żadnych objawów gineko tylko libido strasznie kuleje i brak ochoty do czegokolwiek heh teraz już wiem dlaczego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 150 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3453
...a ja moge od piatego tygodniu wbijać hcg po 500 ? przez cykl czy 5000 na koncu ? bo mam 10000 !?!?
tezmam to samo na 16 tyg. , moje jądra nie mogą umrzeć!

...muszą być gorsi ,aby byli lepsi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
a skąd Ty się tu wziąłeś w tym temacie chłopie?? Wbijaj 5000 co 6 tygodni 2500 e3d. Wiec musisz dokupić na koniec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 295
??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
jonjones
Odebrałem wyniki, i jest problem z PRL 503mlU/l przy normie 57-357 . progesteron mieści się w normie, testo też , estradiol 46,85 przy normie 7,6-43,0 Co robić teraz, ostatnio miałem bardzo dużo stresu możliwe że skoczyła aż tak od stresu? generalnie żadnych objawów gineko tylko libido strasznie kuleje i brak ochoty do czegokolwiek heh teraz już wiem dlaczego...


Ogarnij cabaser i podawaj delikatnie 0,5 tab co 7-10 dni. Będzie wszystko ok.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 150 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3453
Michalek83
a skąd Ty się tu wziąłeś w tym temacie chłopie?? Wbijaj 5000 co 6 tygodni 2500 e3d. Wiec musisz dokupić na koniec.

...to juz nie wiem...jedni tak inni inaczej ... to zrobie jednak tak jak napisałeś ...chyba...

...muszą być gorsi ,aby byli lepsi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 295
W piątek zacząłem peptydy. Jestem po drugiej połowce cabbasera i od czwartku chciałbym zacząć bolda z enanem..pytanie moje brzmi czy peptydy wpływają na . PRL, E2, Progesteron, Test. Fsh i Lh czy robić normalnie w czwartek badania przed wbijaniem czy odj**.. ze nie zrobiłem zanimzzacząłem pepki ładować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 295
??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 295
Niby forum nie ucieknie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
Napisałbyś jakie te peptydy, z jakiego labu, jakie stężenie oraz w jakich ilościach to bierzesz? Przykładowo na stronie bio peptide nie ma wymienionego stężenia... Stąd pytanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przymusowa redukcja!

Następny temat

Biały bold

WHEY premium