SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ekipa wyszła formę szykować - chcesz coś przekazać? proszę SPAMować! :-D

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164249

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
iTI to weź sie za niego poloz sie na lawce plaskiej i podrzucaj te 50kg i odbijaj gUowom troche powinno pomoc

ale nie rob tego przy koxie bo bedziesz mial baniakonde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chudy przybliż mi coś na temat podciagania na drazku :> bo ost to dolozylem do grzbietu ...

i powiem ze zakwasy mam przekorewskie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
bo tam u was, to tylko towar bija i czekaja, az urosnie

ja lubie trenowac i dlatego zapodaje kreatyne i jablka, bo moge trenowac wiecej. trening to dla mnie zabawa, a nie srodek do wielkiego bicepsa

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla mnie sposob na nerwy i stres
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
pepi - no masz wziac i sie podciagac. takie proste cwiczenie, a takie fajne od razu widac, czy jestes silny, czy jestes tylko spompowana parowa

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
martwy z hantlami, albo kaptury nim robię Ale to podrzucanie i odbijanie głową odpada

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chudy umiem sie podciagac nawet calkiem zgrabnie i dokladnie mi to wychodzi...

tylko nie wiem kiedy wrzucic drazek... ostatnio wrzucilem to na ostatnie cwiczenie 4xpo12 ... wiem ze jestem ciekiej dupy ale nigdy sie nie podciagalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
robiłeś i już Ci sie znudziło? widać bo po tym baniakonda sie robi


wogóle to siema

Zmieniony przez - zabijaka11 w dniu 2009-04-26 10:41:23

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
siema kiler
Drążek niby najlepiej robić po MC, ja zawsze daje na początku

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
4 po 12 jest ok.

nie wiem jak masz plan ustawiony, ale jesli nie robisz w dizen plecow (jesli masz dizen plecow - ja trenuje plecy na kazdym treningu) martwego ciagu, to zaczynasz od podciagania. jesli robisz martwy ciag, to robisz po martwicy. to bardzo podstawowe cwiczenie

u mnie chlopaki po tym , jak skrecilem film z 30powtorzen (to byla druga seria, bo na pierwszej trzydziestce nie wlaczylem aparatu dobrze i zrobily sie zdjecia ), tez zaczeli sie gromadnie podciagac. widze, ze cwiczenie wraca do lask i kazdy chce troche pary miec, a nie tylko brandzlowac sie sztangielkami przed lustrem - teraz robia podciaganie nawet jako element treningu na biceps

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok prolongatum

Następny temat

prop +winko

WHEY premium