SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziwne side

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 195 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10935
no niewiem na innych forach bardzo se chwela cynk ja sam doswiadczylem wysuszenia skure mialem naprwade sucha ale moze dzial tylko z zewnatrz wkoncu wiesz lepiej sestes specjalista wtym dziale
i masz soda za to ze prubujeszs mi pomuc troszke glupio ze tylko ty jeden
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 195 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10935
a co bys proponawal jesli niedam rady zorganizowac nolvy ani provironu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
no widzisz cynk jest dobry.. ale.. na wysuszanie nablonka

nie wiem co bym polecil.. nolvadex dostaniesz w kazdym net shopie wiec.. nolvadex polece :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 195 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10935
najbardziej mnie boli ze wyplate mam 10 a hajcu nic jusz niemam bo niedawno odwiedzilem hurtownie ostrowi i kupilem dwa kartony wpc80 musialem kupowec pakowane po 0,5 po 15kg nie mieli i zaplacilem 350 z groszem za 10kg i to byl moj ostatni hajc moze ze nakrece dliowi na debet jesli bedzie mial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
sprzedaj 1kg i bedziesz mial w targowisku ludzie sa co chca kupic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 195 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10935
jusz jest jepiej wlasnie dzwonilem do zrudelka jutro bedzie wiedzial czy ma nolve bo jedzie po dostawe i zgodzil sie poczekac do 10 w sumie i tak daje mu sporo siana bo pare zeczy dla znajomuch biore bez zadnej prowizji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3409 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18766
drgajaca powieka=niedobór magnezu

zyc szybko umierac mlodo i h**...ON

"Popatrzcie tylko na wypowiedzi Samowara to jest jakis spamer!
Zawsze daje tylko te ""a wypowiedzi zadnej!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
mi tez drgala przy effi na koksie i dupa jasiu karuzela ladowalem FULL magnezu bez skutku.. przyyebalem nolve i ciach prach wnet minelo..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prolaktyna i Progesteron (art)

Następny temat

odblokowanie po omenie

WHEY premium