SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziwna sprawa TSE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
Dokładnie, tak jak producent poleca branie krety 15 gram dziennie, skoro i tak tylko 10 się wchłoni...

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
tu nie chodzi o to ile sie wchlonie tylko ze 15 g nie spowoduje jakis powaznych skutkow ubocznych, pewnie ci chodzi o faze nasycenia(ktora jest stosowana bardzo krotko) bo nie znam produktow w ktorych producent okresla branie 15 g przez caly okres cyklu.

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Sebek - no no ... gdyby tak było, nie byloby rozbieznosci o ktorych mówiłem.

Zebysmy sie jaso zrozumieli, nie jestem zwolennikiem stsowania bez potrzeby znacznych dawek suplementow, ale wiedz, ze tocojest napisane na opakowaniu nie zawsze jest miarodajne. Ja akurat wiedze na temat dawkowania czerppie nie tylko z empirycznych doswiadczen wlasnych i cudzych, ale rowniez z lekury wynikow badan naukowych. Mozesz polegac na moim zdaniu lub nie, ale ja swojego jestem pewien.

Z kreatyną tez dorby przyklad.

Powiedz mi Sebek - jesli na jeden cykl bierzesz monohydrat na opakowaniu ktorego jest napisane by brac 5g na dobe - jedziesz po 5g, a jak na kolejny cykl kupisz mono gdzie napisane jest by brac 10 lub 15 - bedziesz bral 15?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
Sebek, nie nie chodzi mi o faze nasycenia. Chodzi mi, że producent zaleca brac rano przed i po treningu, gdzie jedna z dawek ( przed lub po ) jest zbędna.

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
troche zjezdzamy teraz z tematu robiac padake autorowi tematu wiec napisze do sprawy TSE jesli chodzi o moje zdanie bierz 2 kaps na dzien.

Co do krety dawki 15 g stosowane sa tylko w fazie nasycenia nie spotkalem sie z produktem ktory wali sie 15 g caly czas. Stosowalem 2-3 razy faze nasycenia przy kreatynie i wyniki osiagalem podobne jak bez fazy nasycenia z tym ze przy faz.nas. kopa dostawalem odrazu :)

odzywki suple itp. to nie sa zabawki skoro producent musi wykazac sie max. dawka ktora nie przyniesie wiekszej szkody organizmowi to znaczy ze wiekszej nie ma co stosowac, no chyba ze ktos z gory jest gotowy na skutki uboczne ktore moga wystapic i jest gotowy poniesc konsekwencje.

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
Faza nasycenia to ok. 20 - 25 gram na dobe.

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
xbusek

ok chodzi ci o to ze jestes w stanie przyswoic 10 g ale dla producenta jest lepiej jak wezmiesz 15 bo szybciej zejdzie jego towar , ale ta dawka ktora uwazasz za zbeda (dodatkowa porcja) nie zaszkodzi twojemu organizmowi .Producent wpuszczajac suplement diety okresla dawke jaka jest bezpieczna gdyby tego nie zrobil a ty bys udowodnil ze brales i suplement ci zaszkodzil (masz prawo do odszkodowania) dlatego tyle instytucji czuwa nad tym

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
Dokładnie tak jak napisales ;)

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41040
Moze tez przyklad taki
TSE dawkowanie producenta 2kaps
Venom dawkowanie producenta 2kaps

Wiadomo inne sklady tu i tu , tak samo jak porównania niema ze venom jest mocniejszy to skoro 2kaps dziennie venoma jest dopuszczone to te 2kaps TSE troche niebardzo mi sie widzi..

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 308 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6441
widze ze temat sie rozkrecił i zszedł na inna płaszczyzne
po przeczytaniu waszych wypowiedzi mam jeszcze jedno pytanie czy ma sens brac TSE 2 capsy przed treningiem czyli nie brac go rano
nie przekracza sie w ten sposob dawkowania zalecanego przez producenta

Nie boje sie przeciwnika który ćwiczy 100 rożnych technik,boje sie tego co trenuje jedna technikę 100 razy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl Shock Therapy + Storm

Następny temat

ponad rok treningu za sobą STACK ?

WHEY premium