SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

działanie ACTIVITA Extra Muscle Milk & Egg

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 190
Mam 15 lat i biore "ACTIVITA Extra Muscle Milk & Egg" cwicze break dance 3 razy w tygodzniu i moje pytanie brzmi- czy pozwoli mi to na zwiekszenie masy miesniowej przy tym treningu czy bez odpowiedniej diety ani rusz? jak potrzebna jest dieta to mog by mi ktos jakas doradzic?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
yyy a czego sie spodziewasz po tym? ze cie rozje*ie? jesli tak ty nic takiego sie nei stanie

na moje masz pewnie ujemny bilans kaloryczny i dlatego nie mozesz zlapac masy wiec idz do dzialu "ODZYWIANIE" i popros kogos by ci pomogl w ulozeniu diety ale najpierw przeczytaj posty podwieszone jak ja ukladac

pozdrawiam

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1630
Gainer to nic innego jak jedzonko w proszku. Cudów się po tym nie spodziewaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1630
A pozatym po co zaśmiecasz forum i zakładasz drugi podobny temat?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp TCM - dawkowanie

Następny temat

Mój cykl

WHEY premium