SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dyskopatia L4/L5

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 29909

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 628
mi lekarz na razie zabronił ćwiczeń na wf ;/ ale ja nie miałem jeszcze operacji, mam tylko podejrzenie dyskopatji (ale lekarka mówiła że jest w 99%pewna a rezonans ma to potwierdzić) jak zrobię roznaonas (dopiero 1 lutego) to napisze czy diagnoza lekarki potwierdziła się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 130 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4952
Ja mam dyskopatie L5-S1, leczony byłem zachowawczo przez około rok u różnych chiropraktyków, fizjoterapeutów, nawet niecały miesiac spędziłem w prywatnej klinice, a poprawa ? Bólu praktycznie nie było ale nie potrafiłem się schylić na więcej niz 20stopni, a jak szedłem to ze zgiętą lewą nogą.. Teraz po operacji narazie cwicze skupiam się na rozciaganiu bo po roku bez schylania mam tak przykurczone sciegna ze przy wykonaniu siadu prostego (pod katem 90) czuje jak rozciagaja mi sie sciegna podkolanowe itd ;) Biegac mogę bezbólu, cwiczenia na siłowni..hmm narazie próbowałem tak delikatnie wyciskanie na ławeczce, podciaganie itd i było ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3276
bdzie dobrze Ja sie zastanawiam an IDETem ,ale musze to przemysleć

bez pracy nie ma kołaczy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 130 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4952
W moim przypadku jestem szczęśliwy, że zdecydowałem się na operacje, wszystko przebiegło pomyślnie i nie żałuje.

McNolly zastanów się bo w Polsce IDET jest stosowany od niedawna, znam kobiete która miała operacje IDET w Bielsku-Białej i czuła się bardzo źle - no ale zależy na jakiego specjaliste trafisz ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3276
łuu własnie myslałem o bielsku.... ;/

właściwie to czuje sie całkiem nieźle ^^ tylko od pewnego czasu odczuwam morwienie w stopie i okolicach takie delikatne:(

bez pracy nie ma kołaczy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3276
bo z tego co gadałem to ludzie bardzo chwala ten zabieg

bez pracy nie ma kołaczy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 130 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4952
Chyba nawet pamiętam nazwisko lekarza który tą panią operował ale nie będę oficjalnie robił anty-reklamy a takie dolegliwości to praktycznie nic.. no chociaż jak po operacji mi mrowiła stopa ok 2tygodnie to też mi dokuczało, heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3276
wszytsko to przemyslec muszę...:D tylko ja mam mała skoliozę a to oznacza , że z czasem będzie gorzej i gorzej...

bez pracy nie ma kołaczy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 130 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4952
Ja tez mam skolioze lędźwiową - trzeba cwiczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3276
ile stopni ? :D

bez pracy nie ma kołaczy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Knockout a ciśnienie krwi

Następny temat

bóle brzucha

WHEY premium