SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bóle brzucha

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 131
witam,
od jakis trzech lat cierpie na bóle brzucha które występują cyklicznie co trzy miesiące. byłam u lekarza który skierował mnie na badania do szpitala w którym spędziłam łącznie ponad dwa tygodnie. wszystkie badania jeśli udało się je zrobic wyszły poprawnie. ale podczas tych "ataków" nawet ni emoge dodknąc brzucha zwykle utrzmuja sie one przez 3-4 dni a później ból utespuje. lekarze podejrzewali bardzo różne choroby jednak żadna z nich nie została potwierdzona. moge jedynie dodac ze ten ból jest strasznie uciążliwy. może ktoś z was ma pomysł co może mi dolegac??

:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 162 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6301
Musiałabyś napisać coś więcej o tych bólach brzucha. Dokładna lokalizacja bólu, kiedy ból występuje(czy po posiłkach czy wręcz przeciwnie-ustępuje po nich, rano, wieczorem, niezależnie od pory dnia), czy są jakieś inne objawy przy tym(zaparcia, biegunki, wzdęcia itd.).
Jeżeli wyniki są dobre, a bóle występują cyklicznie to ja bym podejrzewała coś na tle nerwowym. Może zespół jelita drażliwego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 41 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 155
to może byc nerwica somatyczna...

życie ma kolor naszej wyobraźni:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 131
droga iwi0 jestem pewna że to nie nerwica somatyczna... nie mam innych objawów , tylko ten męczący ból. lekarze najpierw podejrzewali wyrostek ale badania to wykluczyły. jak wcześniej wspomniałam ból występuje cyklicznie i zaczyna się rano.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 41 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 155
powinnas zaobserwowac w jakich miesiącach bole cie dopadaja, cyklicznośc wskazywała by na alergie np. pokarmowa, albo zatrucia spowodowane okresowym jedzeniem-np owocami.ewentualnie sa spowodowane przemęczeniem organizmu, w tych okresach może intensywniej cwiczych, albo ciężej pracujesz.

życie ma kolor naszej wyobraźni:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 131
jak wczesciej wspomniałam dopadaja mnie cyklicznie co 3 m-ce, nie zaleznie czy to lato, zima czy tez wiosna, ostatnio na początku grudnia.i jestem pewna, że to nie jest alergia pokarmowa ani zatrucie

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 162 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6301
A mogę wiedzieć skąd pewność, że to nie nerwica? Sama to wykluczyłaś czy lekarze wykluczyli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 41 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 155
biorąc pod uwage ta cyklicznosc- nerwica somatyczna dawałaby jedna odpowiedz, w organizmnie człowieka ewentualnie hormony mogły by sprawic taka regularnosc-czy masz może objawy takie jak nadmierna potliwosc, problemy skorne(typu łupiez albo problemy z cera) wieksze owłosienie. ile masz lat? bo to równiez jest istotne

życie ma kolor naszej wyobraźni:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 131
lekarze to wykluczyli, i droga iwi żadnych problemów skórnych czy nadmiernej potliwości nie mam...

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 41 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 155
wykluczyli nerwice czy hormony bo nie sprecywałas? ile masz lat zapytam jeszcze raz bo chyba nie doczytalas ze o to pytalam

życie ma kolor naszej wyobraźni:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 131
wykluczyli nerwice,z tego co wiem to wiek niema znaczenia

:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dyskopatia L4/L5

Następny temat

skrzypienie

WHEY premium