SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dwa pytanka o białko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 98 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 406
kupilem sobie 100% Natural WPC na "potreningu" i 80 Egg na nocke z Olimpu. Ale mam dwie watpliwosci:
1) kiedy brac bialko po trningu? zaraz po, jeszcze przed normalnym posilkiem? a moze na przyklad zagryzc bananem czy innymi weglami ,a posilek po jakims czasie? czy po prostu zaraz po posilku? a to na noc to rozumiem ,ze najpozniej jak sie da przed snem.

2) mialem ostatnio przerwe w treningach i masa troche mi spadla, a ze kasy nima to nie moge szalec z odzywkami. wiec czy jest od razu sens wcinac bialko? w sumie teraz powinienem dosc szybko przybierac na masie wiec bialko moze sie przydac, ale moze lepiej wyjdzie jak teraz bede bazowal tylko na normalnym zarciu, a jak wroce do poprezdnich wymiarow to dopiero zarzucic bialko. co myslicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1) kiedy brac bialko po trningu? zaraz po, jeszcze przed normalnym posilkiem? a moze na przyklad zagryzc bananem czy innymi weglami ,a posilek po jakims czasie? czy po prostu zaraz po posilku? a to na noc to rozumiem ,ze najpozniej jak sie da przed snem.

looknij na post podwieszony w AD o posilku okolotreningowym :D

2) mialem ostatnio przerwe w treningach i masa troche mi spadla, a ze kasy nima to nie moge szalec z odzywkami. wiec czy jest od razu sens wcinac bialko? w sumie teraz powinienem dosc szybko przybierac na masie wiec bialko moze sie przydac, ale moze lepiej wyjdzie jak teraz bede bazowal tylko na normalnym zarciu, a jak wroce do poprezdnich wymiarow to dopiero zarzucic bialko. co myslicie?

bialko z odzywki to wygodniejsza i czasem tansza forma schabowego
jesli dostarczasz all potrzebne bialko to robisz 95 % potrzeb jesli chodzi o bialko :D
te 5% to wlasnie ew suplementacja bialkiem i jej specyficzne pory :D - pomijam okres gdy masz super malo tluszczu w sobie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 98 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 406
Ad 1) mogbys mi dac jakis blizszy namiar na ten post bo niemoge go znalezc.

Ad 2) sformuluje wiec pytanie inaczej. jezeli jestem w stanie dostarczyc tylko to 95% bialka to lepszy efekt uzyskam po 2 miesiacach, jak bede w pierwszym miesiacu po przerwie dobijal do 100% bilekiem z odzywek, a w drugim nie bede. Czy moze lepszy rezultat po 2 miesiacach uzyskam jak bede w pierwszym miesiacu dostarczal 95%, a w drugil dobijal odzywka do 100%.
I bardz prosze nie piszcie, ze najlepiej bedzie jak przez 2 miesiace bede jadl po 100% potrzebnego bialka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
AD 1
psze :D
https://www.sfd.pl/temat91920/

Ad 2) sformuluje wiec pytanie inaczej. jezeli jestem w stanie dostarczyc tylko to 95% bialka to lepszy efekt uzyskam po 2 miesiacach, jak bede w pierwszym miesiacu po przerwie dobijal do 100% bilekiem z odzywek, a w drugim nie bede. Czy moze lepszy rezultat po 2 miesiacach uzyskam jak bede w pierwszym miesiacu dostarczal 95%, a w drugil dobijal odzywka do 100%.
I bardz prosze nie piszcie, ze najlepiej bedzie jak przez 2 miesiace bede jadl po 100% potrzebnego bialka.

ales kuna zagmatwal :D

zaloze wiec ze wazysz np 80 kg :D
ilosc bialka dla Ciebie to wiec kolo 160 gr :D
jesli bedziesz jadl 95% z tej kwoty :D = 152 gr
bedzie cool
jak zjesz 105% tej kwoty :D 168 gr
tez bedzie cool :D
mniej stresow zycze :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
tyz bedzie dobrze :D
ale inny wzor :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
to co mnie wpieniasz ??:D:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
a cos ty taki nerwowy melisy braklo z rana

o tak se chcaielm zakomunikowac ze mozna i na sucha mase ciala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
hrrrr :D
melise pies wylaj
i caly dzien z glowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poczatek help !

Następny temat

Jakie aminokwasy najlepsze ?

WHEY premium