SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dwa pytania które mnie męczą ...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1981
Witam !

Mam kilka pytań które nie dają mi spokoju ! Trochę czytałem na forum ale opinie są różne

1.Skutkiem brania testosteronu jest między innymi wzrost owłosienia ( w moim przypadku-klatka itp.) Czy to jest tak że włosy wyrastają w nowych miejscach i czy podczas cyklu np. rosną szybciej czy jak ? Czy ktoś próbował depilacji np. woskiem ?

2. Cykle z testosteronem z minimalnych ilościach np. Testosterone Enanthate 1ml/250mg co 5 dni może mieć jakieś poważniejsze skutki uboczne ?

Wiem że duzo jest postów o skutkach ubocznych ale juz się pogubiłem ...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
wyrastaja w nowych miejscach
depilacji woskiem pewnie probowalo wiele osob i co w zwiazku z tym?
wyrywaniem wlosow nie powstrzymasz ich wzrostu, chyba logiczne

250mg e5d mi nie zrobi nic, 15latkowi byc moze tak
generalnie to mala dawka

glupie pyatania, ale dalem rade bez szydery odpowiedziec ufff

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3484
odnosnie pierwszego pytania to musisz sie spodziewac nadmiernego owlosienia w okolicach odbytu co moze powodowac powazne konsekwencje
a co do drugiego pytania do w wiekszosci przypadkow nie powinno byc skutkow ubocznych


ps. problem owlosienia na tesiu mnie nie dotyczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hahahahaha
za dużo włosów w okolicy odbytu może wiązać się ze zwiększeniem odkładania się rodzynek na nich-co za tym idzie będzie swędzenie.pieczenie i nieprzyjemny gówniany zapach a wiesz,że nie po***iesz sobie bracie kiedy gównem śmierdzą gacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 898 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22831
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 343 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6179
dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 343 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6179
...jak bym miał jeszcze użyć wosku to bym wolał skoczyć na bungie na stalowej linie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1318 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13614
hahahahaha
za dużo włosów w okolicy odbytu może wiązać się ze zwiększeniem odkładania się rodzynek na nich-co za tym idzie będzie swędzenie.pieczenie i nieprzyjemny gówniany zapach a wiesz,że nie po***iesz sobie bracie kiedy gównem śmierdzą gacie


i wszystko jasne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2588 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23191
hehe

http://www.sfd.pl/SAPPHIREEX-t807051.html zdiecia strona: 1,4,6,7,9,10,11,12,13,14,15,18,21,21,25

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metka+kretka

Następny temat

1 bomba PH

WHEY premium