SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytań które mnie nurtują

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 922

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1329
Mam kilka pytań tak sie zastanawiałem i nurtuje mnie takie coś (nie ciśnijcie że coś głupiego pisze albo bo sie nie znam a sie nadal ucze o koksach ; p ) >
Omka+kreatyna

zanim za czołem walic ome to 2 tyg prędzej wpylałem kreatynę (przez te 2 tyg zdobyłem na niej 3 kg) potem waliłem ome z kreatyną przez 5 tyg ( 1 strzał omy na tydzień wbiłem juz 5 ;d) i teraz będę dalej walił ome co tydzień bo mam 15 strzałów ale kreatynę juz kończę i teraz moje pytanie czy jak jestem na omce a przestane brać kreatynę to stracę tą wodę po której tak przytyłem na kreatynie czy omka ja przytrzyma ? pytam z ciekawości jak to jest bo omka ma retencje do wody ?


Drugie pytanie odnośnie samej omki ;d;d
Tak więc jak wale omke i np: zdobyłem na niej 20 kg (w tym 10 kg wody) po cyklu woda spadnie a tak sobie pomyślałem że na przytrzymanie tej wody w sobie mozna by walić 1 strzał co 4 tyg tak jak na ulotce pisze bo omka działa w ciele przez 4 tyg tak wtedy woda by nie spadła a my tak jak byśmy byli tak zostaniemy spuchnięci skutki uboczne nie były by wcale widoczne bo jeden strzał na 4 tyg to pikuś chyba tak ? ; p

To są tylko moje pytania z głowy nie doświadczonego w tych sprawach, proszę mnie nie cisnąć ja pytam dla własnej wiedzy i ciekawości :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Miesień się liczy nie woda

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436
j/w na c*** Ci woda

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 223 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22220
+10kg wody = +30 do rispektu na dzielni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Do pewnego momentu retencja number 1 wiadomo, ale z wiekiem maleje zapotrzebowanie na ilość a wzrasta na jakość

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1329
no i co pisałem na dole ?? ja tylko sie pytam dla ogólnej wiedzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Rentencja sie zmniejszy wraz ze zmniejszeniem dawek.

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
j/w
wystarczy logicznie pomyśleć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1329
ale nie odpowiadacie na moje pytania w tej kreatynie chodzi mi o to czy jak przestane ja brać to spadnie ta woda która mam dzieki kreatynie (nawet jesli biore omke)
jejku chłopaki chłopaki piszecie o rzeczach nie związanymi z moimi pytaniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2645 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10553
skad ty wiesz ile ci poszlo po kreatynie ile po omce, nic ci nie spadnie raczej, a nawet jesli to przeciez to tylko woda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1329
umiesz chłopie czytać o.O
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najpewniejszy obecnie Testosteron Enanthate

Następny temat

Znowu muka..!

WHEY premium