SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dryblerzy

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14734

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1674 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 73472
Kowalczyk grlal naprawde dobra pile jak byl w legii, a w betisie nigdy nie byl gwiazda, nie wiem ile masz lat pan duze p, ale on byl taka gwiazda jak Niedzielan w NEC teraz,czyli wiecej go nie ma jak jest, nie wiem skad sie rodza takie mity, bo jak cos takeigo to bycie gwiazda to nic dziwnego ze wiekszosc polskich zawodnikow po wyjezdzie na zachod nie osiaga zupelnie nic

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3595
o pedro lol !
a podobno sie wychowałeś na nim
A tylko 2 mecze ogladałeś?no spokcio już wszysko kumam

kowalczyka w Las Palmas chcieli tylko on powiedział, że ma dość tej Hiszpanii i chce wrócić do swojego Klubu ( czyt. Legii) no i wrócił strzelił pare bramek potem król strzelców cypru no i teraz król strzelców Ligi podwórkowej

A co do dryblerów to :
Guly
Rui Costa
Djaminha
Denilson

(L) Każdego dnia Dziękuje Bogu , że jestem Legionistą (L)
www.pajacyk.pl => daj coś od siebie głodnym dzieciom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3595
Lobo to ja niewiem ile ty masz lat.

Kowal w piewrszym sezonie strzelil w Lidze 12 bodajże bramek na 21 granych meczy czy to zle? i jeszcze 3 czy 4 w Pucharze Króla ( jesli wiesz co to jest znawco) w drugim sezonie strzelił 8 bramek na 15 meczy.W zespole był traktowany jako ten co ma strzelać bramki, a takich zawodników można nazywać w zespole gwiazdami.
Zresztą co ja ci będę tłumaczył
Wydoroślejesz zrozumiesz

A porównania Kowala do niedzielana gdzie Niedzialan strzelił bodajże 2 bramki w Lidze Holenderskiej jest nie na miejscu.
pOzdrO

(L) Każdego dnia Dziękuje Bogu , że jestem Legionistą (L)
www.pajacyk.pl => daj coś od siebie głodnym dzieciom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"kowalczyka w Las Palmas chcieli tylko on powiedział, że ma dość tej Hiszpanii" - a co miał innego powiedziec jak nic nie grał ?

A królem strzelców cypru kiedyś był 37 letni Niemiec , więc to żaden zaszczyt :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3595
Kolejny...

grał !
kuwa jak ja nie lubie jak ktoś gada, a chu*a wie

ta, a ten niemiec miał kilkadziesiąt występów w Reprezentacji.


Zmieniony przez - pan_duze_p w dniu 2005-02-17 22:29:32

(L) Każdego dnia Dziękuje Bogu , że jestem Legionistą (L)
www.pajacyk.pl => daj coś od siebie głodnym dzieciom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
heh, ja tam nie wiem za bardzo bo to nie moje czasy, ale wiem, ze to Legionista, wiec respect dla Niego

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1674 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 73472
nie bede sie klucil z toba bo nie chce mi sie i nie umiem
ale kariere kowalczyka to znasz chyba ze statystyk i ksiazek, nie pamietam ile bramek strzelil w sezonie ale przed chwila znalazlem ze na 62 mecze w lidze hiszpanskiej strzelil 14 bramek, co nie jest jakims za***istym wynikiem , z reszta kiedy on zagral te 62 mecze to ja tez nie wiem, chyba policzyli mu wejscia na 3 minuty przed gwizdkiem...
w kazdym razie wiem ze jak kowal przeszedl do betisu to to go poprostu przeroslo i szyko poplynal, a to co on sam o sobie pisze w swojej ksiazce to nie ma dla mnie znaczenia bo swojej wiedzy o jego grze nie opieram na tym co zostalo gdzies napisane, tymbardziej jezeli to zostalo napisane przez tego o kim to jest
z reszta pamietam jak kowal po spotkaniu ze slowacja powiedzial ze "obecnie mamy najlepszy atak w europie" :)

Zmieniony przez - lobo w dniu 2005-02-17 22:57:38

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3595
więc szkoda, że ta twoja " wiedza " jest wzieta z nikąd więc pewnie i nikim nigdy nie będziesz.
Ja też się kłucić nie będę bo piszesz bzdury, a według ciebie prawdę cuż są ludzie i taborety.

yhhh 3 min ... to ciekawe czemu nazywali go kibice " betico" swoim...

ja to pamiętam jak kiedyś rąbnął taka bramke z narożnika pola karnego w samo okienką z Sevillą bodajże ... to była brama !

(L) Każdego dnia Dziękuje Bogu , że jestem Legionistą (L)
www.pajacyk.pl => daj coś od siebie głodnym dzieciom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
pan_duze_p za pozno Ty sie od poczatku zalozenia tego tematu z kims klocisz

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3089 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41359
Jednym z najwybitniejszcyh dryblerów w historii futbolu był Brazylijczyk Garrincha, i nie przeszkadzał Mu w tym fakt, iż jedną nogę miał krótszą. Nie widziałem zbyt wielu fragmentów spotkań z Jego udziałem, ale po tym, co obejrzałem, jestem pełen uznania dla tego gracza i tak dopracowanego przez niego elementu gry, jakim jest właśnie drybling.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kto uważa że rasiak nigdy nie powinien juz zagrac w reprezentacji?

Następny temat

Lekarz Górnika Łęczna wypadł z okna!

WHEY premium