SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dosyć specyficzna redukcja.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 763

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 182 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4471
Elo, elo. Witam wszystkich i zachęcam do pomocy w mym problemie.
Otóż jestem obecnie na redukcji low carb, z rotacja weglami ogolnie spozywam 2200/2000 kcal plus jakis cheatday w weekend zazwyczaj i wtedy jem troche mniej niz moje dzienne zapotrzebowanie. Trening split na dużych, wolnych ciezarach, bez izolacji i ćwiczenia staram sie dobierac wielostawowe. Problem jest dosc dziwny. Po prostu nie wiem czy nie stoje w miejscu. Stosuje ba, bcaa, koncze puche man burnera, kreatyne w stałej suplementacji zma, witaminy. Wagi nie mierze, bo mam stara, ktora ma zwyczaj kłamać. Mierze tylko pas, który od kilkunastu dni pokazuje jeden wynik- 78. W lusttze wydaje mi sie, ze cos leci. Od pewnego czasu kable stają sie znacznie bardziej widoczne, definicja plecow jest na duzy plus i zastanawiam sie z tego powodu czy jest możliwe zeby pas stal w miejscu od np 2 tygodni, a fat lecial mimo wszystko? Mam nadzieję, że napisałem wszystko co trzeba, a jeszczd dodam, że smiecowe zarcie rzadko gosci w moim menu, takze to raczej nie jest wina junk foodow. Czekam na jakied odpowiedzi, a teraz czas na sesje cardio. Piona!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Czemu nie zakupisz wagi ? Nie jest to duży koszt a przydatna sprawa. Jak nie masz gdzie się ważyć zakup wagę nie koniecznie musi spadać z pasa tłuszcz nie spala się miejscowo.

Z mojego doświadczeni wynika, że z czasem jakbyśmy się nie starali spada nasz metabolizm czyli tempo przemiany materii i spalania tłuszczu dlatego warto zmienić po jakimś czasie trening np. na trening całego ciała, dodać takie elementy jak interwały czy tabatę albo jakieś burnery. Jak nic nie pomaga to rewers stopniowo przywracanie metabolizmu do normy i dalej. Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 182 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4471
Na redu jestem krotko, takze nie mogl sie tak spowolnic. Moze od przyszlego miecha sprobuje fbw i dodam wiecej cardio bo do tej pory robiłem ile mi soe chcialo ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena diety :)

Następny temat

Dietka do oceny

WHEY premium